Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ennek a bűvésznek van valami...

Ennek a bűvésznek van valami betegsége ami miatt az első két effektet a kezével meg tudja csinálni? Nyilvén nem igazi trükk.


2019. jún. 13. 09:28
 1/2 anonim válasza:
nem trükk, és szerintem igazi. vannak ilyen emberek akiknek az ízületeik ennyire rugalmasak, a trükk maximum az lehet hogy szed valamit amitől ilyen rugalmassá válnak a porcok de ez nem bűvész trükk, ha csak nem valami robot kezet irányt valójában bár az elég esélytelen még azt tudom elképzelni hogy esetleg az egész videó filmtrükkökkel van megcsinálva de mint mondtam amit láthatunk nem lehetetlen csak szokatlan és fura főleg ovis korú gyerekek szoktak szórakozni azzal akiknek nagyon hajlékony még mindenük hogy hátra tudják hajlítani annyira a csuklójukat hogy hozzáérnek az alkarjukhoz... majdnem úgy mint a Harry Potter amikor elvarázsolják az alkar csontját na az pl filmtrükk xdd de senkinek nem ajánlom hogy ilyennel szórakozzon mert eléggé fájdalmas és csúnya vége is lehet...
2019. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam, a kérdésem az orvosi neve volt
2019. jún. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!