Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van ilyen perzsa vagy iráni...

Van ilyen perzsa vagy iráni szokás?

Figyelt kérdés
Iráni ismerőse egy ismerősömnek hosszú útra ment 1 hónapra, és nem köszönt el tőle (pedig most kezdenek járni vagy valami ilyesmi alakul) Arra gondoltam hogy ez valami szokás hogy nem köszönnek el mert hisznek benne hogy vissza fognak térni (szerencsés útjuk lesz) Lehetséges?
2010. júl. 19. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg normálisan el szoktak köszönni szerintem. Ha nem köszönt el se, akkor szerintem ne áltassa magát az ismerősöd.

Az én iráni ismerőseim legalábbis normálisan el szoktak búcsúzni..

2010. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért olyan fura mert tényleg annyira kedves volt hozzá hogy hihetetlen, erre bejön ez, ő meg teljesen összeomlott, most ott tart hogy nem érdekli már
2010. júl. 22. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az irani angolosan tavozott...:)
2010. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igy lelépett nem csoda, hogy már nem érdekli az ismerősödet. Ne is foglalkozzon vele, vannak még normális pasik a földön..
2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!