Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért utáltok miket romákat?

Miért utáltok miket romákat?

Figyelt kérdés

Mert ha azért hogy szurkálnak , lopnak , csalnak

szerintem ugyan ezt a magyarok is megteszik...

szerintem semmivel nem vagytok külömbek nállunk!


De várom a véleményeteket.


2010. júl. 22. 10:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Kapcsolódik a kérdéshez.

2010. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom azokkal, akik dolgoznak vagy tanulnak.

Eltartani viszont senkit nem szeretek, magyarokat sem.

2010. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

..mert agyilag még a középkorban jártok; büdös a munka; Ti magatok is. Ez nem a Ti hazátok, Ti csak bevándorló vendégek vagytok, és mégsem ehhez tartjátok magatokat! Inkább meg kéne húzni magatokat, hogy észre se vegyünk titeket. Ha normális pártok lennének, Ti az éhhalál szélére jutnátok.


Talán a Jobbik és a Gárda egyszer a nyakatokra lép! ..mert olyankor már nem vagytok nagy legények!


(Minden tiszteletem annak a 3%-nak, akik iskolát végeztek, normális állásuk van, és tisztességesek.)

2010. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van roma ismerősöm és vele semmi bajom, tök normális és inteligens,de sok olyan roma van aki "buta és bután is viselkedik", nem tud kulturáltan viselkedni és sokan még öltözködni sem. Csúnyán beszél és kiabál a buszon, vonaton, utcán stb.Igaz h. vannak "magyarok" és egyéb emberek is akik így viselkednek de mégis ha ilyet látok akkor azok többsége roma.Persze ha vannak akik "normálisak", tiszta, kulturált, szolidált ruhában vannak és szépen kulturáltan viselkednek, tisztességes munkát végeznek azokkal semmi bajom.Magyarán aki el tud vegyülni a tömegben az tök jó,de ha már feltünő,akkor ott én nem szívesen megyek el egyedül, főleg a nagydarab pasik mellett,de a fiatalok sem különbek,mert még 1 10 éves is képes beszólni.25/l
2010. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

kedves roma kérdező!


azért utálunk titeket romákat cigányokat, mert sokkal nagyobb arányban van köztetek agresszív kötekedő lopós verekedő bűnöző stb.


ha egy boltban egyszer romlott húst kapsz akkor máskor még visszamész. ha egy másik boltban 10 vásárlásból 8x romlottat kapsz, akkor joggal fogod utálni azután is, hogy volt 2 korrekt vásárlásod. nah ennyit arról, hogy "a magyarok is"


ha ezt nem fogod fel, akkor értelmetlen a további diskurzus, illetve ha felfogod akkor meg azért értelmetlen tovább tárgyalni.

2010. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 SzilKa ***** válasza:
96%

Engem személy szerint az zavar a legtöbb romában, hogy nem tud és nem is akar beilleszkedni. Feltűnősködnek, hangoskodnak, s visszaélnek azzal, hogy rasszistát kiálthatnak. Sokan élősködnek, nem akarnak dolgozni, mert a segélyből úgyis megvannak valahogy. Ez a mentalitás nem igazán nyerő, nem csak a magyarok szemében, máshol sem.


Szívem szerint adnék a romáknak valahol egy országot, területet, legyen az a hazájuk és boldoguljanak úgy, ahogy akarnak, önerőből.

2010. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok igazságot leírtak már előttem.


A mi utcánkban (kb. 30 ház) 1 cigány család lakik. Első ránézésre tök rendesek, a gyerekek iskolába járnak, a szülők dolgoznak. De: engedély nélkül építkeztek, lopják az áramot, a gázt már kikötötték tőlük, a utcára engedik az emésztőből a szennyvizet.


Személy szerint azért nem szeretem a cigányokat, mert mindig azzal takaróznak, hogy nekik saját kultúrájuk van, fogadjuk el. NEM!

Próbáljanak integrálódni a társadalomba, felvenni az itteni szokásokat (legalább egy részüket). Amíg ezt nem teszik, addig nem vagyok hajlandó elfogadni őket.


És nézd csak meg a börtönöket: a lakosság kb. 8 %-a cigány, a börtönökben mégis a fogvatartottak 90 %-a az. Akkor kérlek ne mondd, hogy nem különben a magyarok.

2010. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
89%

Ezért dolgozik Magyarország munkaképes lakossága...

(Éljen az Orbán - Gyurcsány csomag)

2010. napjaink… (…present day)


A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket. Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!)


Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset. Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta. Az apa és az anya nem válnak el, (hisz meg sincsenek esküdve) de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként.

Így további 78.200 forinthoz jutnak.


Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család.

Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint.

Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is jár…….


Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor „..itt hagyjuk a gyerekeket (a jegyzőnél),etesse maga!” ezzel zsarolva a hatóságot.)


Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!! Munka nélkül, legálisan, államilag támogatva, és ADÓMENTESEN! Telik máris plazma TV-re, meg lízinges 5-ös BMW -re is a papának. Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra.


És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok...

és még tüntetni is volt pofájuk (2009. szept.20-án).


"Ne bántsd a magyart, hisz az adójából élsz..." - azt hiszem ez most nagyon aktuális.

Tessenek mondani: Van még egy ilyen marha ország, mint mi?

Kizárt!

2010. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

10:54-hez

utolsó mondatban: különben = különbeK

2010. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért utálunk benneteket mert ilyen a hozzáállásotok!Mindenki tudja,hogy cigánybűnözés igenis van!A többit hadd mondja el helyettem egy cigány vajda:

http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc

2010. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!