Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a romákat?

Miért utálják a romákat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mert olyan inteligensek
2011. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Mert gyerek kortól azt nevelik a szülők a gyerekbe, hogy a roma gyerek rossz, a roma gyerek lop, a roma gyerek koszos, szerintem ezért utálják őket.
2011. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 Magyarok vagyunk, beszéljünk magyarul, hívjuk őket cigányoknak. A roma szó cigányul van. Az angolokat sem hívjuk englishnek, mégsem támadnak meg és késelnek meg.

2 Nem szabad általánosítani. De sokáig laktam olyan helyen és jártam olyan iskolába, ahol az emberek fele cigány volt. Kiismertem őket. Hidd el van okom utálni őket, majd ha téged is megfenyegetnek amikor bandában vannak akkor rájössz. Egyedül persze meg sem mernek szólalni. Állítom ezeket úgy ,hogy voltak haverjaim, sőt barátaim is akik cigányok, szóval nemvagyok rasszista. Tény hogy kb 90% selejt. A maradék 10% aki normális az talán mégjobban megveti a selejteket, mint akárki más, mert miattuk éri őket a sok negativítás.

2011. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hallanád, hogyan beszélnek egymással 10-15 éves kis taknyosok, akkor megértenéd. Sajnos egy igen rossz hírű általános iskolába kell mennem minden hétfőn, de egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól is. Bunkók, minimális tiszteletet nem tudnak mutatni a másik ember iránt, 14 évesen a cigi felé nyúlnak, berohangálnak az órákra, ha valami nem tetszik nekik, visszaszólnak, de mi - magyarok - ugye ne szóljunk vissza, mert ők csapatostul ránk támadnak.
2011. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért utálják a cigányokat, mert a nagy részük nem tud, nem akar beilleszkedni. Vagy tudod mi? Nem kell beilleszkedniük. Csak lopás helyett dolgozzanak, és késelés helyett beszéljék meg a problémáikat. Sokat várok/várunk? Akkor csak éljenek nyugodtan a segélyekből, a magyarok pénzén, de aztán maradjanak nyugton! Egy szót se halljunk felőlük!
2011. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


mit*

2011. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!