Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen nemzetiségű, fiú, vagy...

Milyen nemzetiségű, fiú, vagy lány?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet egy ismeretlen illetőtől,nem is részletezem milyen apropóból,nem ez a lényeg.De ahogy leírta a nevét,nem tudom eldönteni,hogy fiú,vag lány,és mely országban lakhat.Leírom,hogy hány féleképpen olvastam ki a nevét.

1. Sárta Marassé Ohed

2.Sárta Marassé Obed

3.Sánta Manassé Ohed

4.Sánta Manassé Obed

5.Sárta Marassi Obed

Szóval az írásában az első szóban a harmadik betű r vagy n.A második szóban színtén a harmadik betű r vagy n.Az utolsó betúje az inkább é.A harmadik szónál a második netű h vagy b.

Hú,lehet,hogy bonyolultnak írtam le,de az az igazság,ha ismerném e nemzet keresztneveit,talán nem kérdeznék ilyet,de aki tud ,segítsen legyen kedves.Köszi


2010. júl. 22. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
olyan közel-keleti hangzása van,talán arab,dehogy milyen nemű....azt nem tudom
2010. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!