Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek mennyire káros az...

Szerintetek mennyire káros az okostelefon, internet, és a videó játékok a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 11:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
1994.01.14.-én születtem. kb 4 éves korom óta rendszeresen játszok számítógépes játékokkal pár éve vettem egy Xbox és egy PS konzolt. Hétvégén képes vagyok reggeltől estig játszani a gépen. GTA,Call of Duty,Assassin's Creed,Far Cry,League of Legends,The Sims 2-3-4,Need for Speed Tomb Raider stb.... mindenféle játékot kipróbáltam már. Tavasszal amikor jó idő van akkor imádom a friss levegő illatát,ekkor kiülök a kertbe és képes vagyok órákig hallgatni a madarak csicsergését stb..... Nyáron minden este kiülök és bámulom a csillagokat stb..... Zenét hallgatok,TV-t nézek videójátékokkal játszok a kocka jelzőt nem szeretem inkább Gamernek hívom magamat. Emellett egy szép Kórházban dolgozok Szociális Gondozó és Ápoló a szakmám de Betegkísérő és Betegszállítóként dolgozok. Szerintem minden fejben dől el. 22 éve szinte minden nap több órát töltök a monitor vagy a TV előtt kisebb nagyobb szünetekkel. Pár hónapja a biztonság kedvéért megnézettem egy Szemész szakorvossal a szememet és azt mondta,hogy tökéletes a látásom. Nem vagyok szemüveges és mindenféle erőfeszítés nélkül a Tusfürdős vagy a Samponos flakon hátulján is elolvasom még a legapróbb szöveget is. Ha valaki okosan használja a dolgokat,akkor nem megy az egészsége rovására és teljes életet élhet mindenféle függőség nélkül.
2020. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Minden tiszteletem a tied. :)

Csak sokan hiába fiatalok, és aludniuk kellene, a takaró alatt is a fészt nyomják éjjel 1-2 ig is.

2020. febr. 21. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!