Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha ma pl megszűnne az Internet...

Ha ma pl megszűnne az Internet világa, mit tennétek?

Figyelt kérdés

#Internet,megszűnés
2020. aug. 8. 08:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Talán emberek újra megismernek egymást az a bizonyos Nagybetűs élet elkezdődnek kibujnank az élő és hatlapokbol képernyőkbol es újra emberek lennenk
2020. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kénytelen lennék az egyik unokatestvéremtől munkát kérni. Áttérnék a kézimunkára.
2020. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Végre fényesre sikálhatnám azt a sok-sok fac buk (face bukkake) függő fehérnépet...
2020. aug. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Utolsó te a Gábor vagy nem?!?
2020. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 bit123bit válasza:
Ha megszűnne az internet akkor nem tudnék Darkorbitozni, és akkor mérges lennék.. Ha pedig mérges vagyok az meg senkinek se jó.
2020. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ez jó, de teljesen a nethez kötitek az életetek legnagyobb részét?
2020. aug. 10. 18:59
 17/27 anonim válasza:
Szerintem sok ember megőrûlne, énse nagyon tudnám elképzelni az életet mostmár nélküle, egyszer több óràra elment az áram és kicsit éreztem a hatását. Nyílvan az elején nehéz lenne, de senki sem halna bele és megszoknánk ( meg kell) szokni egy idő után
2020. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Egy idő után mindenki hozzá szokna, ha nem lenne többé internet. Mondjuk akkor így nem kéne olvasgatni meg hallgatni a netfüggők siránkozását, hogy nincs net. Én személy szerint meglennék net nélkül is, nem lenne olyan kényelmes az élet de hát ez van. Én részben vissza bombáznám magunk a középkorba ha nem lenne net XD. Galamb posta,meg ilyenek.
2020. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Időutazó felesége korok között ugralnal vagy szimultamst jatszanal?!?
2020. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Attól függ mi miatt. Ha a kormányunk "húzná ki a kábelt", mint a belaruszoknál, akkor hasonlóan zavargások lennének.

Ha napkitörés okozná és az egész világon kiesne, károkat okozna, akkor informatikusként valószínűleg megpróbálnék részt venni a dolgok mielőbbi helyreállításában, mielőtt eluralkodik a káosz. Mint említették, a pénz nagy része is digitális számlákon van nyilvántartva és internet segítségével lehet lekérdezni ill. tranzakciókat intézni... Romantikus álmodozó, aki azt hiszi, hogy a legfőbb változás az lenne, hogy könyveket olvasna...

2020. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!