Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lehet ilyen kisebb fát vásárol...

Lehet ilyen kisebb fát vásárolni valahol májusfának?

Figyelt kérdés
Sziasztok, városi gyerek vagyok, panelban lakom nem igazán tudom milyen úton-módon tudnám megoldani, egyáltalán milyen vállalkozás/üzlet foglalkozna ilyen kéréssel. A lány akit szeretek tudom, hogy neki nagyon fontos ez a nap. Honnan tudnék beszerezni májusfát? Igazából ahogy hallom 2-3 méteres "kis" fa is elegendő lenne, nekem a célom igazából az, hogy legyen egy kisebb fa amit feltudnék állítani számára és feldíszíteni.

2021. ápr. 19. 22:16
 1/2 Tepfal ***** válasza:
100%

Mennyit akarsz rá költeni? Narancsfát általában lehet kapni közepes méretűt cserépben, pl. [link]


Ha nem akarsz venni egy fát, vágj ágakat, kötözd össze, azt is fel lehet szalagozni. Vagy egy rúd végére köss egy kereket, és köss erre szalagokat. [link]

2021. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10k-t még tudok még rákölteni, viszont a második gondolatod nagyon tetszik! Ilyen farudat honnan tudnék szerezni? A kereket meg a szalagot már megoldom persze. :D
2021. ápr. 20. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!