Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek jó, hogy van...

Szerintetek jó, hogy van tűzijáték szilveszterkor vagy sem?

Figyelt kérdés
Én magam szeretem a szilveszteri tűzijátékot, de van aki ki nem állhatja. Érdekel ti, hogy vagytok vele?

2022. jan. 1. 04:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Tatán betiltották a tűzijátékot a vadludak miatt. Pedig van csendes tűzijáték is, ami nem zavarja az állatokat.
2022. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
Mocskos kormány, nincs munka, balkáni fizetések, a NER tömi a zsebét meg az O1G, lopnak, csalnak, mi meg egyik napról a másikra élünk, úgyhogy most fellövünk az égbe 50 ezret!
2022. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
77%
Nem csak szilveszterkor, hanem több nap is kéne évente.
2022. jan. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Jake Paul válasza:
65%
Nem csak a kutyákra van szörnyű hatással. Minden állatra ( Na megint a demagóg nyámnyila állatvédő szokásos hisztije ) Háti és vadon élő állatokra is ( Gondolom a vadászat egész évben az biza okés nekik :D ) Nem is gondolnák egyesek, de az életükbe is kerülhet ? Be kell tiltani az autókat több állatot üt el egész évben mint a tűzijáték XD Szörnyen felesleges. Be kéne tiltani mindegyiket? Te vagy itt szörnyen felesleges Téged kéne betiltani meg a hülye obégatásodat! itt!
2022. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Jake Paul válasza:
65%
A tűzijáték tipikusan olyan dolog, amit 10 percig tudsz nézni, addig szép meg érdekes, utána meg már unod és azt várod, mikor lesz már vége? Az hogy ez nálad így van az egy dolog mi szeretjük este 6 éjfélig lőni eleve este hattól reggel 6 ig lehet egy évben egy nap szilveszterkor meg ki akar pihenni ? Úgy se tudsz mert ha nem tűzijáték riaszt fől akkor egy jó hangos vuvuzella kürt kintről vagy a részeg ordítozások.
2022. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Scream85 ***** válasza:
100%

De szerencsére a tűzijátékok kétharmadát egész évben lehet vásárolni és felhasználni (csak magánterületen). Mi szoktunk is év közben is használni.

Bár lehet mi élünk szerencsés környéken, de itt még soha nem zavart senkit sem a szilveszteri, sem az év közbeni tűzijátékozásunk. Sőt inkább kijönnek a környező lakók is nézni.

2022. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Csenge020601 válasza:
38%

14. :)

Ez nem állatvédő hiszti, hanem egy normális ember véleménye, aki törődik saját magán kívül mással is.

A vadászat bár nem egy kedves dolog, az állatok érdekében is van, mert ha elszaporodnak bizonyos fajok, az rossz lesz nekik és sok más fajnak is. Az autóval is lehet normálisan közlekedni, hogy a minimum legyen a baleset esélye. Viszont azért az autózásnak a legtöbb esetben célja van. Eljutni A-ból B-be. A tűzijátéknak mi? Hogy az embereknek örömet okozzon. Ennyi, nincs más haszna.

De hiába írom itt neked. Nem fogod megérteni. Azt is hiába sorolnám, hogy miféle káros hatásai vannak mindenkire. Állatokra és emberekre egyaránt. Buta vagy, sajnos nem tudnád felfogni.

Ja, és senki nem kíváncsi arra, hogy mit gondolsz az én kommentemről.

A kérdező arra kíváncsi, hogy az ő kérdéséről mit gondolsz. Írd le, ha te örülsz a tűzijàtéknak, és kész.

Nem tudom felfogod-e. Szegényke… :)

2022. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Jake Paul válasza:
89%

A vadászat bár nem egy kedves dolog, az állatok érdekében is van? Állatok érdekében is van mi.. látszik nem figyeltél a hobbi és sport vadászat ugyan úgy korlátlanul legális az összes politikai érdeket a vadászat lobbija szolgálja ki na az kinek az érdekében is van mi Csenge ? hát persze hogy ilyenkor nincs ám állatkínzás ;) Dog tags tvét ajánlom hallgasd meg tavaly végezték ki egy pár akita kutyáját a vadászok szórakozásból persze semmit se kaptak érte ugyan is védi őket a vadász szövetség és kamara .. Azt is hiába sorolnám, hogy miféle káros hatásai vannak mindenkire (hiába is sorolnád fel úgy van .. Mert nem érdekel a kamu mű hiszti most én is soroljam fel hogy a tűzijáték mellett ezerszel veszélyesebb a pia Dohányzás és még kismillió dolog mi ? Hát a dohányzásnak még is miféle pozitív hatása is van még is legális ! Egy lufinak mért örülsz ennyi erővel bambán mi? Én vagyok a buta kicsinál környezetvédelmi hisztit évi pár tűzijátékból mi Csenge csak nem te ? Vetted a fáradságot hogy talán egy pyrotechnikust is megkérdezz hogy neki mi a véleménye tudod nekik ez a szakmájuk ;) Kedvencem volt hogy behazudták hogy a tűzijátéktól döglött meg sok sok száz rigo olaszban holott később persze kiderült miután beetették az embereket hogy jé hát nem is szilveszterkor volt az adott eset hanem év közben Javaslom olvasd el jót még azokban az időkben írodott mikor nem volt tele minden öko hülyével meg szánalmas álhírekkel mint manapság : [link]

Kutyásokkal kapcsolatban pedig javaslom hallgasd őket végig: Kutyás csatorna és pont erről beszéltek tudod ;) https://www.youtube.com/watch?v=unvFqPeOWKA

2022. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 vyrob ***** válasza:
95%
Ez nem állatvédő hiszti, hanem egy normális ember véleménye, aki törődik saját magán kívül mással is ? Jó vicc na elmész te a tudod hova! És az én igényemmel mi is van mi? Tudod én meg szeretnék tűzijátékozni egy évben egyszer és nem akarom hogy egy hozzád hasonló betiltással korlátozza az én szabad emberi jogaimat! Lassan már minden anyám kínja fontosabb mint maga az egyén!
2022. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

11: annak politikai oka van, nem a vadludak.

A csendes tűzijáték meg nem bont effektet

jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!