Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért utálják annyira a...

Miért utálják annyira a Cigányokat itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ezzel kapcsolatos kérdést találtam,úgyhogy nem én vagyok az egyedüli,aki kiváncsi erre...Ahol én lakok kevés cigány van,de azokat is annyira utálják,le nézik őket,leszólják,hogy barnás a bőrük és büdösek.
2010. szept. 8. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél egy kört mondjuk BP szebb részein, vagy BAZ megyében, vagy akárhol, és rájössz magadtól is...
2010. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Akkor tényleg látogass el egy olyan helyre, ahol több cigány van és megtudod. Én pont olyan helyen lakom, ahol sok van, és a magyarok félnek kimenni tőlük, mert beléjük kötnek, beszólnak, elveszik az értékeit stb. Amúgy, hidd el, nem azért nézik le mert "barnás a bőrük", hanem ahogy viselkednek.
2010. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Mert ha megjelennek valahol, tőlük hangos minden, erőszakosak, ragad a kezük, az iskolában nem lehet őket fegyelmezni, nem képesek rendet tartani önmaguk körül..jah és egy igazi sztori, bár kb 8 éve hallottam a nyolckerben lakó barátnőmtől-aki szuperül tudta a hanglejtésüket utánozni:

"Képzeld, mentem a rendelőbe, 2 cigány nő ült a közelembe, és kérdezi az egyik: Hány éves a lányod? Mire a másik: Kilenc. Mire az első: És még szűz? Mire a második: Háá meg is harapnám, ha nem az lenne....


Ugye nem kell többet magyarázni...?!

2010. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

mondok egy életemből merített példát. szomszédban lakik egy vegyes család. ember cigány, asszony nem. van két felnőtt gyerek+egy 4éves kislány. Qrva gazdag, úri cigány. Nálunk egy 8hós és egy 4éves, ikerszomszédban egy újszülött, aznap jött haza. tudja mindenki, megcsodálta mindenki apicit. du rászólt az ember a4évesre h ne kiabáljon kint a kertben mert ott a picibaba. éjjel 11ig fülsértő hangerővel buliztak. szerencsére nálunk nem hallatszott, de kint a kertben iszonyat volt.

én ezért a senki mással nem törödök csak magammal magatartásért utálom a fajtáját is.

2010. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen,biztos van benne igazság,mert az apám is ilyen helyen nőtt fel és utálja őket...
2010. szept. 8. 20:42
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbben az életmeódjuk miatt. Egyébként a kérdés helytelen, az olaszoknál volt botrány, hogy hátrányosan megkülönböztették a cigányokat, a franciák most toloncolják ki őket, a kanadaiak be akartak vezetni újra a vízúmot a bevándorló cigányok miatt... Utálja őket mindenki, nem csak itt.
2010. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
De azok mernek is valamit csinálni ellenük, nem úgy mint az impotens magyar k*rmány.
2010. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Én a gettóhoz járok suliba, ezek meg minden fa mögött ott bujkálnak, olyan tahók, hogy IHAJJA! Pedig tudom, hogy vannak normálisak, de ezek megpróbálták kirabolni a töri tanáromat.
2010. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam,hogy Kanadába befogadták őket,és ha kimennek kapnak egy csomó kedvezményt.Szomszédunk is cigány(normálisak hál'istennek)kiment a családjával Kanadába,Kaptak házat meg minden,de viszont berakták őket a gettóba.De hazajönnek,mert túl sok a cigány már Kanadába,ezért kitelepítik őket.
2010. szept. 8. 21:24
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Akkor Kanadába sem mennék lakni. xD

Am tényleg nem csak a magyarok utálják őket, hanem mindenki. Én azt hallottam, hogy már India sem fogadná be őket...

2010. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!