Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melyik magyar állami vállalatb...

Melyik magyar állami vállalatból van eleged a leginkább? Amelyik a legtöbb bosszúságot okozta neked... írd le miért?

Figyelt kérdés

febr. 10. 06:06
A kérdező szavazást indított:
MÁV
Maghar Fosta (Magyar Posta)
BKV / BKK / egyéb önkormányzati cég
MTVA, MTI (állami média)
NAV (ez hatóság valójában)
Állami egészségügy (ez sem egy konkrét vállalat persze)
OTP (már magán, de azért kicsit posztkomcsi)
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Magyar Posta
febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Magyar EÜ. Sokat elmond az orvosiról, hogy a háziorvosok szerint a szteroidok és a fehérje ugyanaz. Ha sportolsz, mindent arra fognak. Vicc katrgória.
febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 Te kamuzol. Ilyet biztos nem mond egy orvos sem... az viszont igaz, hogy regebben voltak szteroiddal szennyezett feherjeporok.
febr. 10. 08:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az állami média a legkárosabb. Évtizedekre tönkreteszik vele az országot.
febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#3

Van fogalmad arról, hogy mennyibe kerülnek a szteroidok? Szerintem nincs.

febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vanna olcso oralis szteroidok is. Egyebkent koleszterinbol allitjak elo... nagyon is van fogalmam, szakmamba vag. Sztem neked nincs sok fogalmad. Az, hogy luxus szteroidokkal lotted magad vagy valami kulonleges testepitonek hiszed magad, meg nem ertesz a biokemiahoz, sem az egeszsegugyhoz.
febr. 10. 21:59
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

mondanám hogy a máv, de alapvetően a vonatközlekedésre vagyok allergiás nemzetközileg... gusztustalan, unpraktikus és veszélyes is, egyesek mégis úgy csinálnak, mintha ez lenne a fejlődés. és ha belegondolok, hogy alig 15 év múlva még a normális autókat is betiltják, és akkor marad a kis elemes dodzsem meg azok a gusztustalan szerelvények... sírhatnékom van.

tehát akkor szervezetből legyen a.. hulladékgazdálkodás. azt már nem tudom hova tették. MOL?! mindegy. kifizetek egy rahedli pénzt azért, hogy megcsináljak mindent magamtól, válogassam szét, szállítsam el, de szigorúan csak minden második telihold után fél kettő és három között veszik át, átláthatatlan, ha az ember be akarja tartani a sok hülye szabályt, azért büntetik, ha más nem tartja be azért is a vétlen felet büntetik.

febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6

Vegyész vagyok, és dolgoztam eleget élelmiszeriparban, hogy válaszra se méltassam ezt az ökörséget amit leírtál.

febr. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
#7: A szelektíven ingyen veszik át/viszik el, a vegyesért fizetsz.
febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Egészségügy, politika, bevándorlók ( ukránok)
febr. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!