Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a legszebb karácsonnyal...

Mi a legszebb karácsonnyal kapcsolatos élményed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó Karácsonyunk 3an:Anya,Apa,és Én.:')
2010. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs szép karácsonyi emlékem.
2010. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Mikor kicsi voltam apukámmal midnig felmentünik a központba, megnézni a fényeket, meg a betlehemi jászolt, meg ilyesmiket, míg anyukám és a nagyim feldíszítetták a fát. Mire hazaértünk midnig ott volt, az ajándékokkal alatta. 4 évesen is ugyanígy volt, akkor kaptam egy nagy babát, aki egész gyerekkoromban a kedvencem volt, midnig vele aluidtam, vele ettem, ő volt a lányom:D Bevallom, még midnig levszem néha a polcról, peidg már 20 év telt el azóta, és felidézem milyen boldog voltam, mikor kaptam.

A másik legszebb emlékem, 18 évesen volt. Volt akkoriban egy barátom, akit nagyon szerettem, karácsony előtt nemsokkal szakítottunk. Azt hittem ez lesz a legszarabb Karácsonyom. Este kaptam tőle egy smst, valami olyasmi volt benne, hogy nézz ki az ablakodon, vár rád valaki aki örörkre szeretni fog, vagy ehez hasonló. Mikor kinéztem, ott állt lent, gyertyákból egy szív volt kirakva. Lementem, ott várt a karácsonyi ajándékommal, a szívbe bele volt írja, hogy örökre szeretlek baba, telefonról betette a Lesz midnen című dalt. Azóta vége lett a kapcsolatnak, de ez az elmék mindig megmarad. Nagyon boldog voltam akkor.

2010. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer ehettem főtt sonkát, igazi reszelt tormával!
2010. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10:38


Szintúgy.

2010. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A karácsony a legszebb ünnep szerintem .Nekem minden karácsonyom nagyon szép volt eddig . Nem vagyunk voltunk piszok gazdagok sohase ,de a karácsony ünnepét mindig átjárta valamilyen csodálatos érzés Elmentünk a templomba ahol a gyerekek illetve mikor én is kisebb voltam én is előadták a műsort ,együtt énekeltük a csendes éjt aztán hazamentünk. Majd otthon megettük a szokásos karácsonyi vacsorát díszítettük a fát vagy még feloltunk együtt néztünk valamit a TV-ben beszélgettünk .

Megkaptuk az ajándékot a "Jézuskától " vagy most már egymástól.Másnap jöttek hozzánk rokonok vagy épp mi mentünk . Jóllehet nem egy tökéletes családban élek ,mert mindig vannak ellentétek ,de ekkor félretette mindenki az ellentéteket és beszélgettünk jól éreztük magunkat megajándékoztuk egymást. Ahogy szokták mondani ,az ünnepek összehozzák a családot.

Ez az ünnep nem csak a csillogás meg a több száz éves kanadai fenyők kivágásáról meg a mértéktelenségről meg a télapóról szól ,mint ahogy ezt az Amerikai nyugati "kultúra" hirdeti hanem egy ünnep a család és barátok ünnepe , Egy keresztény ünnep ahol a szeretetet ünnepeljük Jézus Krisztus és egymás szeretetét.

2010. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tavaly új suliba kerültem, az ottani ,,menő" társaság egyből befogadott és én voltam az egyetlen újonc aki kapott ajándékot, egy névreszóló mézeskalácsot. Kemény volt, kevés is volt benne a cukor de az volt a legfinomabb dolog amit valaha ettem :) És a felirat rajta: ,,Új legjobb barátunknak: XYnak."


12,5/L

2010. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a karácsony a legjobb, legszebb ünnep, ha nem akarjuk az anyagi, ajándékozó szeretet pótló "ünnepé" tenni!! A szeretetet belülről kell érezni!!! Anyagiakban nem megváltható!Próbáld meg egyedül megéli a saját hiteddel, én már többször rákényszerültem - először nagyon rossz volt -, Mire rá tudtam gondolni a természet "feletti?" de maradjunk a Földön-, igazi szeretetet ami nap mint nap körülvesz az igaz valóságra. (bocs a filozofikus eszme futtatásért!) De ez még is a család, barátok, legszebb ünnepe!!! Úgy legyen! (Ámen)
2010. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Eleve a karácsony egy élmény!Mindegyik!És imádom!

Mellesleg akkor van a szülinapom!:)

2010. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!