Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Napjainkban, létezik-e valahol...

Napjainkban, létezik-e valahol kannibalizmus bizonyítottan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
igen.
2010. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Pápua-Új Guíneában igen, de ha jól tudom híres story volt az is, hogy a 90-es években egy olajtársaság emberei mentek az amazonasba valahova, frász tudja, asszem Brazíliak területén, lényeg h tök elzárt helyre, és többeket is elkaptak és megettek, aztán úgy húztak el onnan, mint akik sose látták azt a helyet


Mindenesetre az elsőről dokumentumfilm is van, naná csak egy nagy szakadék mögül merték őket filmezni, de lényeg, hogy sikerült, csak valamiért valóban nem igazán tudni ezekről.

2010. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zoli 19 válasza:
28%
igen. Létezik. Én múltkor a Lidl-be vettem egy kiló pinát. :D nagyon finom volt.
2010. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem már pápuán sincs ez a szokás... 2 pápua menni franciaország c sorozatban... és ott mondták h már ők sem esznek embert. bár kitudja!
2010. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem, nem létezik. A szomszédom is megkérdezte tőlem.


Most is keresik...

2010. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!