Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira szégyelltél valamit, amit tettél, vagy bármilyen kudarcot, hogy a barátodnak hazudtál róla azzal, hogy "majd egyszer később elmondom az igazságot, amikor már senkit nem fog érdekelni"?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, amibe előtte mondjuk beavattad a barátodat és tudott róla, de te szégyellted valami miatt. Volt már ilyen? Bűn hazudni a szégyenérzet miatt?
2010. dec. 2. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, a barát azért barát h ne kelljen szégyenkeznem előtte :P Kevés igazi barátom van (2) de azokkal meg tudom dumálni a kudarcokat is nem szégyellem magam előttük.

Ha csak haver akk nem bűn :D Semmi köze hozzá :D


17/F

2010. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még szakközép 4.-ben, pont az őszi szünet előtt mentem forgalomban vizsgázni, másodszor. Mind akkor tanultunk autót vezetni, és kb. mindenkinek meglett elsőre, vagy másodikra. Na, nekem másodikra sem lett meg, de jött az őszi szünet, ami alatt a kedves barátaim el is felejtették, hogy előtte nekem vizsgám volt. Nekem ciki volt, hogy ilyen béna vagyok. Én el is sunnyogtam az élményt, nem meséltem el nekik, hogy megint elfelejtettem elsőbbséget adni, hanem rá másfél hétre meglett a jogsim, és nem is feszegettük tovább a témát.

Most az 5 éves érettségi találkozón mondtam el nekik... :) És tényleg nem érdekelt már senkit... :D:D

2010. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem voltak barátaim, így a kérdés értelmetlen :S...
2010. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*17/F
2010. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy így ráhibáztál, de akkor most elmesélem: pontosan ugyanez történt velem is! Annyi különbséggel, hogy én a KRESZ-t rontottam el, immár másodjára. És mi is egyszerre kezdtük el, és itt is mindenkinek meglett elsőre. Egyszerűen annyira égett a pofám, hogy képtelen voltam ezt bárkinek is elmondani, én magam sem hittem (és hiszem) el, hogy ekkora balf*sz lúzer vagyok. Hazudtam nekik, és nagyon rosszul esett. De ne bírtam volna elmondani, nagyon szégyellem magam. De egyszer majd elmondom az igazat.
2010. dec. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!