Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mások is utálják, ha megkérdez...

Mások is utálják, ha megkérdezik tőlük, hogy mit olvasnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2010. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én olyan rohamot kapok olyankor, hogy rögtön kórházba kell vinniük.
2010. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én szeretem, mert talán az illető is olvasta már a könyvet és akkor el lehet róla beszélgetni :)
2010. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ. Ha könyv, újság, ilyesmi, akkor nem, előző okok miatt. Ha viszont net, és valaki beletolja az orrát a monitoromba, akkor annak csúnya orrcsonttörés lehet a vége...
2010. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha belemerültem az olvasásba és közben odajön valaki kérdezősködni. Idegesítő, ha olvasás közben megzavarnak. Viszont ha épp akkor veszem elő a könyvet, vagy csak úgy nálam van, akkor nem zavar.
2010. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az sokkal idegesítőbb, ha az emberek mellettem látványosan beleolvasnak abba a könyvbe, ami éppen a kezemben van.

Én nem utálom, ha megkérdezik. Szerintem tök jó könyveket szoktam olvasni, és a nagytöbbségüket ajánlom másoknak is. :) Már persze olyanoknak, akik nyitottak rá.

Viszont vizsgaidőszakban kimondottan dühít, mikor a volt osztálytársam (aki nem jár fősulira) megkérdezi, hogy olvastam-e mostanában valami jó könyvet. Nem, basszus, tudod, én tanulok! A tankönyvek meg nem olyan izgisek...

Szóval nekem is helyzetfüggő.

2010. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem szeretem. közük??
2010. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Engem az zavar, amikor a metrón vagy a buszon olvasok, és a mellettem ülő leselkedik, már-már áthajol. Olyankor meg szoktam fordítani az újságot. Igaz, hogy úgy lassabban olvasok, de leszállnak rólam.
2010. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, mert utána jön az a kérdés, : és miről szól? Én ettől tudok a falra mászni. Vagy az elején tartok, tehát még nem tudom, vagy most kezdjem el neki sorolni, h mik történtek 2-300 oldalon keresztül? Főleg azt imádom, ha olyanok kérdezik, akik még életükben nem fogtak a kezükben könyvet, és ha elkezdem mesélni, h ilyen jó, meg olyan izgalmas, akkor süt a szemükből, h hül.yének néznek.
2010. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom. Főleg, ha szünetben 3-4-en egymás után. Mivel általában soha nem hallottak róla, ezért azt is elvárnák, hogy elmondjam, hogy miről szól...Akkor is, ha a 10. oldalon tartok. És mikor elment, jön a következő. Ezért szoktam le a szünetben való olvasásról.
2010. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!