Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért akarnak az itthoni...

Miért akarnak az itthoni emberek négerek, romák, olaszok lenni? ( semmi rasszizmus nincs benne )

Figyelt kérdés

Van egy csomó középsulis srác a városomban... kivétel nélkül 90% a Műnigger... Cigány vagy szolizott "olasz"(NEM VICC NAGYON TRAGIKUS AZ ÁLLAPOT át lett mosva az agyuk). Egyszer megkérdeztem az egyiket, hogy anyukád apád és a nagy rokonaid bőrszine milyen (hozzáteszem ugy beszélnek járnak és viselkednek mint egy színes bőrű + nem vagyok rasszista!!!!!) és ő azt válaszolta fehér... erre én megkérdeztem hogy akkor te miért hiszed hiteted el magadról hogy néger vagy ? vagy roma, vagy olasz vagy jamaikai raszta ? még mindig nem vagyok rasszista, de akkor is idegesít pics*száj képek szolizás gyantázza magát.... ugy csinál mint egy néger.... persze a csajok rögtön erre buknak..... jo én meg egy "k****g emós vagyok" szerintük, mert hogy félhosszu tépett a hajam meg hangszereken játszom és angol stilusban öltözködöm....


kérdés a végére... ez az egyéniség hogy midnen 2 ember ilyen ?... nektek ez így "fekszik" ? :D (lassan 18/F)


2010. dec. 23. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Tudtad h az olaszok valójában még nálunk is jobban rühellik a cigányokat?

A négerek pedig csak nevetnek rajtuk.

18/F

2010. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
körülbelül....:D amugy személyes tapasztalatokra meg véleményekre vagyok kíváncsi....akár milyen rassztól.
2010. dec. 23. 16:11
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

" félhosszu tépett a hajam meg hangszereken játszom és angol stilusban öltözködöm.... "


Érdekes,hogy megszólod az osztálytársaidat azért mert mások akarnak lenni..De te sem vagy különb..Hiszen te is tucat srác vagy..

Azt,hogy valaki a jamaicai stílust,vagy olasz,néger stílust szereti az egy dolog..Te meg az angol stílust szereted..Ugyanaz nem??

Nem lehet mindenki egyforma..Majd idővel kinövik...ennyi--

2010. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
És miért akar egy magyar fiatal félhosszú hajú angol emós lenni? (nem kötekedés, de kb. ugyanaz a téma zöldben, mint akikről a kérdést feltetted...)
2010. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menőbbnek próbálnak látszódni az ilyen csávók,és a csajoknál próbálnak így bevágodni mert tudják hogy azok szeretik a szinesbőrüeket.
2010. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez a válasz 84%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51



gratulálok. mond meg te über király fasza gyerek mindent megmodnó ember... ha ismernél nem ezt mondanád.... te nagyon gyökér tudatlan autista... te sem fogod fel az alattad lévő szellemi fogyatékossal együtt sem hogy miről próbálok írni.. remélem 20-on éves vagy és ennyi eszed van GROW UP asshole... felsőoktatást felejtsétek el.... tipikus mentalitású barátaim.


ha még akar valaki ehhez hasonlót irni kiméljem és huzza le magát a wcn. kösz s*ggfejek...

2010. dec. 23. 19:34
 7/15 A kérdező kommentje:

még hozzátenném nem vagyok tucat srác te szerencsétlen.... akikről irok minden 2 . olyan az utcán, állítom olyat nem találsz ahogyan én öltözködöm és viselkedek... de gondlom te is egy vagy a sok idióta közül.


minden ember más ? ERES F*SZT! nézzél már körbe magad körül...


TAPS NEKTEK! off..

2010. dec. 23. 19:40
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező. Te a stílusoddal (az egy dolog, hogy az ember így beszél, de hogy még le is írja) most besoroltad magad az útszéli tucat kategóriába. Ha kommented előtt írtam volna választ, akkor leírtam volna a véleményem a "műniggerekről", de ezek után csak annyit mondok, hogy erkölcsileg még van hova fejlődnöd, inkább magaddal foglalkozz, mintsem a környezeteddel!
2010. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ekkora barmot mint te..Istenem milyen tahó vagy...
2010. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kérdés provokatív vagy trágár


jelentve a moderátoroknak

2010. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!