Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A 18. században is ugyanolyan...

A 18. században is ugyanolyan volt a szex, mint ma?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan választ, hogy mit tudom én akkor még nem éltem. Aki tudja az válaszoljon, köszönöm.

Ugyanúgy volt durva a szex meg voltak kellékek gondolok itt szexshopos kiegészítőkre. Az orális szex elfogadott volt már akkor is? stb..


2010. dec. 26. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el egy Sade márki regényt és megkapod a választ. Bár én csak egyet olvastam, de durva volt!
2010. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szex az szex. Az ókori görögöknél teljesen normális és elfogadott volt a homoszexualitás, il. a leszbikusok is. Később is működött minden ami ma is, legfeljebb a vallás, - ami régen többett nyomott a latba- elítélt egy sor még oly természetes dolgot is mint a normális házasélet- gondolok itt a fehér lepellre ami egy helyen lyukas volt, hogy azért a férj valahol mégis hozzáérhessen az arájához. A középkorban rézkarcok bizonyítják, hogy senki sem volt fából.Próbáltak az egyház követelményeinek megfelelni, de azért nő és férfi is megtalálta a kiskaput.
2010. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a 21.századig igénytelenek voltak az emberek,ebbol kiindulva budosek,ápolatlanok(borotválatlanok) és gyorsabban terjedtek a nemi betegségek,mégha az elso ovszert kecskeborbol csinálták Mária Terézia idejében(neki mégis 16gyermeke volt ennek ellenére).-persze ha jol tudom mindezt!


Igyhát nem tudom elképzelni,hogy az osszhatás a szeretkezés terén ugyanaz volt,mint most......

2010. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a 21. századig? Akkor a te szüleid még igénytelen, büdösök voltak abban a sötét 20. században?
2010. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, 1999-ben még marhaként éltünk?


csacskácskaság..

2010. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

azt akarjátok nekem mondani,hogy az én szuleim fullban le voltak borotválkozva mindenhol?! apám 1963-as anyu meg 1966-os!!!

hisz csak pár éve figyelnek annyira megukra az emberek,hogy leborotválkoznak a nemi szervukon,és a pár év alatt kb 10-et értek!

2010. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"budosek,ápolatlanok..!!! 21!!.századig"


Ezért hülyézünk le.. -.-

2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bii én tudok két csodaszert, amitől borotválatlanul is ápolt az ember. Úgy hívják őket, hogy víz és szappan. Talán próbáld ki egyszer :D
2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A borotválás nem igényesség, hanem leginkább divat kérdése. Engem kimondottan taszít, ha egy férfi nemi szerve borotvált (na jó, a szőrtelen zacsi éppenséggel egyáltalán nem zavar), az meg pláne, ha a hónalja is borotválva van. Pedig nem szeretem a nagyon szőrös pasikat, de nekem az a véleményem (vagy inkább az ízlésem), hogy jobb, ha ezt meghagyják a nőknek. Pedig bizony már a XXI. században vagyunk, és nem vagyok valami öreg, 23 éves vagyok. Tudom, hogy pár éve nagy divat a férfiak körében is a borotvált nemiszerv és hónalj, de azért tán még nem elvárás mindenki részéről. És hidd el, amíg ez nem volt divat, addig is épp ugyan annyira voltak büdösek vagy nem büdösek a férfiak. Igényesség kérdése.
2010. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

most komolyan azért ,,hulyéztek,, le,mert eltér a véleményunk?!? akkor nem én vagyok a hulye hanem ti!!

és a 21.századig nem pont 2000ret értettem.

Hidd el,h elég gyakran gyakorlom a furdést,vízzel és tusfurdovel...

De nem fogok senkinek sem magyarázkodni,a véleményeltérésunk miatti lemondás,meg nem az én privitimitásomra utal.

2010. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!