Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért kell tizenéves korban...

Miért kell tizenéves korban bulizni? Anélkül nem lehet felnőni?

Figyelt kérdés
Régen is kellett ez az embereknek? Én valahogy soha nem járok el... jó, egyszer-egyszer egy évben, de akkor sem érzem ott túl jól magam. Az ivást sem szeretem, nem tetszik az alkohol íze és szarul is érzem magam közben meg utána. Arra se érzek semmi indíttatást, hogy bármilyen drogot kipróbáljak. Szóval most ezáltal miről maradok le? Mivel leszek kevesebb majd dolgozó felnőttként?
2011. márc. 14. 11:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb/nagyobb összejöveteleken ugyan részt vettem, de én, mégsem voltam az a bulizós fajta, mégis sikerült leérettségiznem.

25/F

2011. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel kevesebb,buli nélkül is fel lehet nőni.

Miről maradsz le? Azt senki se tudhatja :)

2011. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%

Semmivel sem leszel kevesebb. Inkább több, mert a fiatalkorban csinált erős ivás bizony erősen rongálja az agyat, és egyáltalán nem tesz jót.


Inkább örülj neki, hogy nem ettől érzed magad embernek :)

2011. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

A bulizás, az ivás és a drogozás nem ugyanaz.

Inkább az a baj, hogy sok fiatal ma egyenlőségjelet tesz kettő közé.

Nem maradsz le semmiről, nem leszel kevesebb, sőt, dolgozó felnőttként is lehet bulizni.

Még ital és drogok nélkül is! Csak találd meg hozzá a megfelelő társaságot!

2011. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
100%

Én is így voltam vele, hogy az alkoholt nem szeretem, évente egyszer kétszer udvariasságból iszok egy kicsit. Csak az iskolai bulikon vettem részt, de azokat se élveztem.

Szerintem semmiről sem maradsz le. Én sem értem mi értelme van berúgni meg drogozni ócska tömegzenére. Ráadásul minden hétvégén.


Máshol is lehet ismerkedni nem csak hányástócsákban.

Ugyanúgy lesznek barátaid, munkád, stb...

És ha ez az életforma nem érdekel, akkor ne erőltesd még akkor se ha a többiek próbálnak belerángatni.


21F

2011. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, miért kéne? Senki nem mondta, hogy édes fiam/lányom márpedig minden péntek, szombat valamelyik szórakozóhelyen a helyed. Viszont vannak olyan emberek, mint pl. én, akik szeretnek kimozdulni és a barátaikkal lenni. Megőrülnék ha pl. egy hét suli/tanulás után otthon kéne ülnöm hétvégén este. Mondjuk viszonylag később kezdtem el csak otthonról eljárni. Kb. 18éves korom körül, előtte én is inkább otthon szerettem lenni, vagy egyéb más elfoglaltság. Amúgy meg mindenkinek egyéni joga, hogy mit, mikor és, hogy csinál. :)
2011. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
ha vannak barátaid akkor semmi gond ezzel..
2011. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha nem tetszenek a bulik akkor ne menj
2011. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem buliztam, de soha. Mégis felnőttem.
2011. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Rengeteget buliztam mégis rendes felnőtt lett belőlem :)
2011. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!