Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Akik tudnak angolul, ők értek...

Akik tudnak angolul, ők értek ezt a mondatot anélkül, hogy megnézik a szövegét? (Lent a videó! )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=jgGhhOnlyyc


2:34-nél értitek,hogy mit mondanak?

Nekem muszáj volt megnéznem a szövegét,egyszerűen nem értettem.

És ha nem túl nagy kérés,leírnátok a jelentését is?

Előre is köszönöm!


2011. okt. 5. 18:28
 1/4 anonim válasza:
100%

azt gondolom már te is megnézted mit mondanak (what if vicor and i dont like each other).

azt jelenti: mi van akkor, ha viktor és én nem kedveljük egymást.

amúgy nehéz megérteni, mert a csaj nagyon furán mondja h victor, de a szövegkörnyezetben teljesen értelmes számomra. így kikapva nem biztos, hogy érteném mit mond.

2011. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A többit sem, mert énekelve van. Ami énekelve van, azt sokszor magyarul sem értem, mert nem hallom tisztán.
2011. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem is a Victoros rész, nem? Az később van.

Ez van nálam 2:34 környékén:


Would provide our ticket to our rightful place?

Hogy majd ő lesz a belépő a jogos helyünkre?


Előtte lévő szöveggel együtt (nagyjából): És ki gondolta volna 1millió évben is, hogy a mi megszégyenített vidra - arcú lányunk lesz majd a belépő a jogos helyünkre?


Én nem értettem, aztán utána /most így megnézve a szöveget/ vmi olyasmit hallottam ki először a (pro)vide our ticketre, hogy why dont you... valami, de hát nem talált. :D

2011. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kö9szi mindenkinek!

És az leső nagyon el van tájolódva! :)

A harmadiknál a pont! :)

2011. okt. 6. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!