Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Csak a magyarok (és a spanyolo...

Csak a magyarok (és a spanyolok úgy, ahogy) fürdenek naponta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, pont ma volt róla szó biológia órán.
2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Miért, zuhanyozni hideg vízben szokás vagy mi? Mert én mindig nagyon meleg-forró vízzel zuhanyzok. Mondjuk én nő vagyok.
2011. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
de zuhany, nem maradsz benne, nem ülsz benne, se te se a férfiak, most hadd ne fogalmazzam már meg "másképp" :)
2011. márc. 22. 22:42
 14/25 anonim ***** válasza:
96%
A francia Erasmus-os cserediák megérkezett első nap. Már a repülőn leizzadt, izzadtságfoltok voltak a pólóján (nyár volt). Második nap nem fürdött, még mindig ugyanabban a pólóban. Abban is aludt. Harmadik nap megkérdeztem, nem akar-e fürödni. Csodálkozva nézett rám, hogy minek. Harmadik nap még mindig az első nap leizzadt pólóban volt. Akkor már k. büdös volt. A takaró, amit adtam neki, már szintén tisztára bebüdösödött, akkora izzadtságszaga volt a gyereknek. Negyedik nap elköltözött tőlem, utána nem tudom mi lett vele. Ja, és a vécéülőkét állandóan lehugyozta. Második naptól kezdve direkt felhajtva hagytam ott, hogy nehogy megint rábrunyáljon, de a gyökér direkt lehajtotta, és lehugyozta. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden francia ilyen, de ő ilyen volt. Ja fogat se mosott és nem is borotválkozott. Remélem a seggét azért kitörölte.
2011. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó vagyok: Ja, a párna, amit adtam neki, hónapokig büdös volt utána, mert azt nem tudtam kimosni. Szerencsére azóta már kiszellőzött. Csak 3 napig, szívességből lakott nálam a gyerek, utána hála Istennek talált magának albérletet.
2011. márc. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Kellemesek ezek a cserediakos elmenyek :D

En egy francia es egy brazil lannyal, 2 kinai lannyal laktam mar, ok mind furodtek minden nap. Valamint a 2 del-koreai baratnom is, amikor nalunk voltak, egyikuk meg hajat is mosott minden nap.

2011. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én megértem hogy a fürdés jobban kiszárítja a bőrt, de akkor ennyi erővel uszodába járni is egészségtelen? a Balcsiról nem is beszélve
2011. márc. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

az uszoda az kicsit más :)


ott nem tolnak bele megfelelő arányban mindenféle vackot (tusfürdő pl.) és nem ázol benne X ideig..

2011. márc. 23. 10:58
 19/25 A kérdező kommentje:
ja és az uszoda vize általában hidegebb, mint a fürdővíz
2011. márc. 23. 10:58
 20/25 anonim ***** válasza:

Fürödni (kádban) azért sem egészséges, mert a saját koszos vizedben ázol.

Én Angliában éltem egy afrikai családdal. A felnőttek mindennap fürödtek (reggel), a gyerekek minden másnap.

2011. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!