Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van ötletetek április elsejére...

Van ötletetek április elsejére osztállyal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ez már sajnos elmúlt időszak, tehát jövőre tudnék válaszolni. A mi gimis osztályunk nagyon "pihent agyú" volt, így mindig voltak hatalmas ötleteink, és a kiskunmajsai Dózsa György Gimnáziumban minden alkalommal sikerült megakadályoznunk a tanítást a "bolondok napján". Ha kíváncsi vagy az ötletekre, : e-mail: drelekcsaba@gmail.com, vagy mobil: 06209562513

Ezek voltak életem legszebb évei, ezért segítek a mai gyerkőcöknek, hogy legalább magközelítően legyenek olyan boldogok, mint mi voltunk anno dazumal (egyébként 76-ba érettségiztem, tehát nem igazán vagyok mai csibe. Az ötleteink azonban hamar klasszikussá váltak. Ezt nagyon szívesen megosztom a mai fiatalokkal, mert imádom őket (nem pedofilként:-(((, hanem azért mert életem legszebb 4 évével még sokaknak szeretnék még nagyon nagy vidámságot okozni. Így "öreg" (53 évesként)is.

2011. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond azt a történelem tanárodnak, hogy ott egy penészes kenyér a fején 😂😂
2022. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!