Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mikor megy már ki a divatból...

Mikor megy már ki a divatból a locsolkodás?

Figyelt kérdés
Annyira gyűlölöm, kín szenvedés, senki nem élvezi. Hozzánk általában a rokonok jönnek a gyerekeik miatt, de látom hogy a gyerekek is nagyon unják az egészet. Mikor megy már ki végre a divatból?:S
2011. ápr. 25. 10:35
1 2 3
 1/28 napietus ***** válasza:
88%
remélem sose, én nagyon élvezem :)
2011. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos,már ez a szép népszokás sok helyen kiveszőben van. Amennyire eldurvul a világ,ez is ki fog veszni. Helyette lesz a nem magyar Valentin-nap vagy a Holloween.
2011. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Amikor fellázadsz, és úgy döntesz, sz@rsz az egészre, és te elhúzol otthonról.
2011. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%
Én is már utálom. Ekkora hülyeséget, hogy ha nem locsolnak meg, elhervadok..inkább öltöznék be boszinak Halloweenkor, mint hogy ne lehessen kimenni a kertbe Húsvétkor a sok részeges locsoló miatt.
2011. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
akkora hulyék vagytok, komolyan mondom. ez szánalmas. aki nem akarja hogy meglocsolják, elmegy otthonról, vagy nem engeded be. nem kell mindent fikázni, ...-.-'
2011. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Attól hogy más a véleményed, mint az enyém, nem vagyok szánalmas. Na ennyit erről :)
2011. ápr. 25. 11:53
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan kínosan indul ez az egész, de aztán délutánra már egész jó lesz. Persze fiúként, mert így kapok is valamit, de lányként tuti nem fizetnék senkinek. :D
2011. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Öreg mamáknak zárt ajtók mögött nyújtasz egy kis plusz szolgáltatást, fizet is neked :))))
2011. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nem szánalmas vagy, hanem féreg...
2011. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
40%
Na szóval ez a kölnis locsolás tényleg nagy szar de akkor is mikor egy vödör vizzel leöntenek az az igazi szórakozás :) :) már néhányszor tapasztaltam...Am ezek a nem magyar majomságokat kéne kiírtani nem a magyar népszokásainkat.Ha meg valami nem tetszik itt költözz el Magyarországról.Ennyi...,
2011. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!