Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Cigányoknál milyen virágot...

Cigányoknál milyen virágot illik temetőbe sírra vinni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Minél giccsesebb művirágot.
2011. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
jobbikusz orbaverkusz, fekete fehérben
2011. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
valami gyöngyökkel díszített művirágot. a lényeg, hogy giccses legyen.
2011. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
37%

De bunkók vagytok!!!

Ugyanolyan virágot mint a magyarok, nagyon sok cigány ismerősöm van, és értelmesebbek mint azok akik ide írtak.

2011. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Miért kérdezed, csak nem meghaltak a szüleid? Nem unod még ezt a sok, erôltetett cigányozós kérdést??
2011. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
olyat, amilyet a temetőbe vinni szokás.
2011. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Húsevőt vagy kaktuszt
2011. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kikérem magamnak nem halltak meg a szüleim, sőt nem is vagyok cigány, magyar vagyok, de ezt nem tűröm,hogy ennyi bunkó ember van.. talán tanulni lehetne más népektől. nem akarok magam ellen szólni,de én látom azt amit egyesek nem, a cigányok ( a felsőbb rétegek) sokkal kultúráltabbak mint a magyarok egy része.. ezen az oldalon nem azért tesznek fel az emberek kérdéseket, mert unatkoznak, hanem mert szeretnének rá választ kapni. tudjátok a normális embereknél ez így működik, ha valaki segítséget szeretne kérni a másiktól, az válaszol normálisan , vagy nem ír kommenttet ha nem érdekli.. ennyi. ez már csak saját szegénységi bizonyítvány ha ilyeneket írtok. tudjátok cigányátok szállhat rátok! nem fenyegetés, csak egyszer felkeresnek titeket és onnantól lehet névtelenül ocsmányságokat írni, mert életetek nem lesz.. és még azt mondják h a magyarok normálisak...( tisztelet a kivételnek)..
2011. máj. 2. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem a giccses művirág nem sértés.nekik ilyen a stílusuk.és ha nekik ez tetszik, akkor ilyet vigyél.de ha annak, akinek a sírjára viszel virágot, a sima virág is tetszik, akkor vigyél olyat.

amúgy azért a cigányok nagyrésze (nem mindenki!!)elég...furcsa.szerintem ezért alakult ki róluk ez a kép.de vannak kivételek, és azokat nem szabad megbántani.szóval giccses és művirág, vagy sima virág, mindegy, a lényeg, hogy viszel vmit

2011. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!