Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Cigányoknál számít mennyire...

Cigányoknál számít mennyire sötét a bőr?

Figyelt kérdés
jelent vmit náluk?
2011. júl. 16. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vilagosabb lenezi a sotetebbet. Ok is megkulonbeztetik egymast.
2011. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én fehérbőrű vagyok, de nálam is számít : D

pl. egy nagyon kokszos cigánnyal nem szívesen állok le csevegni.

2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Cigány az cigány. Láttam fehér bőrű cigányt is aki le se tagadhatta volna hogy cigány, de láttam olyan fehér bőrűt akin nem látszódott de fura volt hogy mindig cigányokkal lóg, akkor mondták hogy ő is az.
2011. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A 18-12-sel azért nem értek egyet mert előítéletekkel tele emberre vallanak a szavai. A cigányok között a bőr különbség annyira számít amennyit a többségi társadalom is el fogad. Ez azt jelenti, hogy az előítéletek mennyire vannak szabadjára engedve (RASSZIZMUS.) Az, hogy egy ember mennyre koszos azt nem a bőre színe miatt van. Egymás között a fehér színű cigányokat a többi cigányok nem nézik le és fordítva.
2011. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Minden cigány ugyanolyan. Mindegyik kivétel nélkül lop, csal és hazudik! Ez tény. Jó cigány nem létezik.
2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A sötét szín az ember jellemét nem határozza meg. A fehér bőrszín viszont igen ezt bizonyítja a 00-14-es rasszista lehet,hogy neonáci tipusú ember.( Ismertem sok sok feketét akinek 30 40 éves munka helye volt.és ismerek sok cigány tanítót, orvost rendőr nyomozót.STB) erre mit lépsz te fölső ÁRIA
2011. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy a minden cigány lop csal hazudik s.z.o.p.j. l.e. haha
2011. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem tudom mi az de te meg mtathatnád törökülésben bő nyállal HAHA
2011. aug. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elsőnek: úgy hallottam, de tapasztaltam is már, hogy ez fordítva is igaz.

Hatodiknak: szóval minden fehér náci? Ezt nem hiszem. Amúgy meg egy filmben hallottam azt a mondást, hogy minden ember színesbőrű, különben nem látszana.

2020. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!