Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért szeretik annyira a...

Miért szeretik annyira a cigány suhancok a kapucnis pulóvert?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 01:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

én nem vagyok cigány suhanc és én is szeretem a kapucnis pulóvert. Én azért szeretem mert még hideg van és a kapucni alatt jó idő van. Meg anti szoc vagyok egy kicsit mert szorongok és így szívesebben mászkálok emberek között.


A cigány suhancok azok valószeg veszélyesnek akarnak tűnni, drogosnak.

2011. máj. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Mert a legtöbbjüknek úgy eláll a füle, mint a radar :D:D
2011. máj. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Jobban el tudnak benne rejtőzni a térfigyelő kamerák és a többi ember arcmemóriája elől.
2011. máj. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

gratuálok, ha legalább te magad is felismered, hogy antiszociális vagy! bár kapucni helyett inkább vmi megoldás kéne sztem erre, mert ez nem lesz mindenre jó, meglátod


a cigányok meg való igaz, hogy nagyobb számban alkalmazzák ezt a trükköt, de sztem is itt arról van szó, hogy ne lehessen őket olyan könnyen azonosítani, mert ma már szinte mindenhol van térfigyelő kamera


ez is olyan dolog, ami jól áll egy pár fiatalnak, aztán a többi meg csak azt hiszi, és valamiért elterjedt, de nem mai dolog ez, hát már évek óta megy a kapucnizás, én azt bírom, amikor a hülyegyerek vezetés közben burkolózik be a kapucniba, és ki se lát, de azért nyomja neki

2011. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

első!

mitől szorongsz? meg tudod mondani?

2011. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretik a kapucnis pulóvert?

Hogy menő legyen, féljenek tőle. Hogy úgy nézzen ki, mint azok a menő arcok a Ganxta klipekben. Ő is szeretne nagy menő gengszter lenni. Végülis, könnyebb, mint tisztességes dolgozó adófizetővé válni...

De a másik magyarázat is igaz lehet. Hogy ne ismerjék fel..

2011. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező el van tévedve.

A kapucnis pulóvert nem csak a cigányok szeretik, hanem a hardcore punkok, rockerek, emósok, stb., is...


De megsúgom, menj el nyugodtan egy skinhead koncertre, ott is fogsz látni bőven kapucnis pulcsit.

2011. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
A barátom se nem cigány, se nem hc punk meg emós, mégis kapucnit hord. Ezt csak úgy megjegyeztem:) Mellesleg szerintem baromi hülyén néz ki és bunkóság, mindenkinek lerángatnám a fejéről (értelemszerűen nem arra gondolok, amikor zuhog az eső vagy a hó meg hideg van, hanem pl amikor benn vagyunk valahol meg ilyesmi.)
2011. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Halljátok, cigány, vagy sem, suhanc, vagy idôsebb, inkább kapucnis pulcsi, mint ez a divatos metroszexuális búzavirág-style...
2011. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
mi a bajod egy igényes, metrosex fiúval ???
2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!