Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért szeretik annyira a...

Miért szeretik annyira a cigány suhancok a kapucnis pulóvert?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 01:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
utolsó: téged nem hívott senki sem, ne itt hittéríts, mi nem szeretjük a búzákat
2011. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 chello4623 válasza:
53%

Nem azért hordják szerintem mert rejtőzködni szeretnének

Szerintem ez egy stílus irányzat náluk , mint különben a rapper-eknél is

2011. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

20:23

héééé, nem búzákat mondtam, hanem metrosex fiúkat! ha még a különbséget se tudod, akkor ahhoz gratulálok, én meg tudod falnak megyek az igénytelen hűde macho fiúktól, és elvárom egy fiútól, hogy legyen maximálisan metrosex, igényes magára, és szerencsére azért elég sok fiú metrosex a mai fiatalok között, amit én egy nagy értéknek tartok ....


tudod valahogy nem jön be az igénytelenség, csak ennyi a bajom :(

2011. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát aki nem metroszexuális az igénytelen?

Nemtom, én csak az arcom borotválom, nincs zselézett hajam, nem hordok csőgatyát, nincs converse tornacipőm, nem hordok feszes ingeket, nincs menő napszemüvegem, divatos sálam, mindig menő parfümöm. Most akkor én igénytelen vagyok?

2011. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
mert ha a fejükön van, a kamerák nem látják az arcuk
2011. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Véletlenül találtam is egy témához illő képet:

[link]


Látható, hogy a véletlenszerűen kiválasztott 14 cigányemberből (esetleg amerikai ügynökök is elvegyülhettek közöttük, mert Gyöngyöspatán készült a kép) 5 kapucnis pulcsit visel.

2011. máj. 12. 01:51
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

hát majd egyszer nálunk is betiltják ....biztos tudjátok, hogy Angliában nagy vita volt arról, hogy bárokban , éttermekben betiltották a sapka viselését, mondván biztonsági okokból így a kamera nem látja az arcukat és nem tudják azonosítani őket (vagy csak egy tervezet volt, nem tudom, de sokat beszéltek róla)

szóval nálunk is meg lehet nézni atendenciát, először csak kezdték pár térfigyelő kamerával itt-ott, ma már az egész város be van kamerázva, aztán boltokról nem is beszélek, de már ott tartunk, hogy a buszokra, vonatokra is akarnak ... szóval ez a folyamat nálunk is létezik, és arra megy ki, hogy mindenkit minden percben követni lehessen, csak persze más köntösben tálalják

az ember privát szférája teljesen eltűnik sajnos

2011. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Egyetértek azzal, h főképp azért hordják, hogy eltakarja az arcukat, mert azt hiszik ettől ijesztőbbek, és persze, mert ezt látják a tv-ben...

De hogy hozzá szóljak a metrószexuálisokhoz is:

Feküdjetek a metró aláxD mert azt szeretem *.*

Nézzétek meg a Sp erről szóló részét. És lehetőleg ne az Sp albumok között keressétek ahol még jobban oda kozmáltok...

2011. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
talán ugyanazért szeretik, mint a tégladobáló szélsőjobbos fasiszta barmok (hogy kövessem a stílusod, kedves kérdező) :)
2011. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Istenem, te mekkora barom vagy.. Azért, mert valaki nemzeti érzelmű, nem lesz fasiszta. Ha véletlenül esetleg nácinak is vallja magát valaki, attól se lesz fasiszta. Tudod mit? Hitler NEM volt fasiszta. Olaszországban volt egyedül fasiszta mozgalom, ami teljesen mást jelent, csak ezt a mai paraszt nem tudja, kedves cicege.. Olvass utána, hogy ne érjenek ilyen válaszok a jövőben!
2011. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!