Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Csak én látom ilyennek Magyaro...

Csak én látom ilyennek Magyarországot?

Figyelt kérdés

Akár munkahelyen, utcán, bárhol én mindig mindenhol csak azt látom, hogy ha 1%-ban is másabb vagy valamiben, akkor meg a sustorgás, kibeszélés, utálkozás, lenézés, a megvető tekintetek....

Most nem sorolok példákat, de ha csak rohadt 1%-ban eltérsz (öltözködés, haj, felfogás, stílus, stb., stb.,), akkor már beindul.

Nem csak magamon tapasztalom, de másokon is.

(És nem a durva eltérésekre gondolok - tehát ne gyertek se a melegfelvonulásokkal, se ilyesmivel, mert nem a szándékos polgárpukkasztásról beszéltem).

És nem is az ok nélküli különcködésről beszélek, hanem arról, hogy nem minden ember lehet egyforma.


De itt mindenen csak az egymás köpködése megy. A legkisebb mondvacsinált indokkal is egyik magyar köpködi a másik ugyan olyan magyart.

Ezt csak én látom így?

És mire jó ez, miért van ez? Egyáltalán itt nincs jobb dolga senkinek, mint a másikkal foglalkozni?

25 év alatt én nem bírtam rájönni....


2011. máj. 27. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Mert az átlagos emberek hülyék. Nézd meg: mind csőgatyában flangál akár egy útszéli, elől-hátul bevág a gatya/cicanaci, üvölt a fülükből a teknó meg a niggerzene, rázzák magukat olcsó lebujokban azt hiszik, hogy egyéniségek, mert hupilila haja van, művésznek tekint magát, mert valamit másképp csinál, és a legviccesebb, hogy azt hiszi, alkot valami maradandót. Ezek egyszerű gépek, ezekre van szüksége a kapitalizmusnak. Ha lesz gyereket, nevel keresztény erkölcs szerint(ebbe nem tartozik bele a hit és a házasság előtti szex), hogy legyen tartása, és ne egy drogos plázap*csa legyen, mint a mai fiatalság 50%-a...

16/f

2011. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó hülyeséget ír. Niggerzene,techno? Miért ne hallgathatna azt amit akar? Te is pont azt csinálod amiről a kérdező beszél...
2011. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak te látod így. És mindez semmiség ahhoz képest, hogy mit mûvelnek akkor, ha jómódúbb vagy az átlagnál... Amerikában megkérdeznék, hogyan csináltad, mit tanultál, mennyit dolgoztál a pénzedért. Magyarországon: Dögöljön meg, biztos bûnözô, miért vesz ezt-azt, ahelyett, hogy az éhezôknek adná, blabla... még a legkisebb megjegyzés is a "de jó neki". Eszükbe nem jut, hogy a pénz, a siker, a jó munka, vagy bármi, nem csak úgy van, hanem tenni kell érte.
2011. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó általánosítás...
2011. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

Szia :) -Én TELJESEN EGYET ÉRTEK VELED!!!-sajnos én is ettől szenvedek,és tudod mit figyeltem meg?-2001-ben felköltöztem ide Pstre,és azóta nincsenek barátnőim,mert itt minden olyan felületes!Nincsenek normális érdek nélküli kapcsolatok,csak érdek kapcsolatokat látok sajnos,ha elmegyek egy munkahelyről,akikkel 10 évig jóban voltam úgymond elfelejtettek már rég...

Képzeld,ma hogy jártam!Dolgom volt a városban ezért útra kerekedtem reggel és a buszmegállóban egy nénike,kb 80 éves lehetett a madarakat etette,de nem akárhogyan,képzeld egy szatyor kukorica-és egy szatyor búza magot hozott nekik a kis húzós kocsijában...elkezdtünk beszélgetni és elmondta,hogy ő MINDEN NAP kijön etetni a kis madarakat,galambokat,de,hogy ne tudjam meg,hogy tegnap pld majdnem megverték,mert állítólag ő egy szemét vén k...va,aki miatt ide sz.rnak a madarak!!!Hát kérdem én,hogyan engedheti meg ezt a stílust bárkivel szemben valaki???-nah,kis idő nem telt el,oda lépett egy öreg ember,a nyakában az unokájával és elkezdte hessegetni a madarakat.-erre a nénike szólt neki,hogy ne bántsa őket...-erre a vénember ebben a stílusban:Te vén k.rva,kiszúrom a szemedet,ide sz.rnak a madarak,és kihívta a rendőrséget a nénire!!!KOMOLYAN MONDOM,ha nem vagyok ott,el sem hiszem!!!Mit szóltok ehhez???

2011. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Rossz társaságba jársz.
2011. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát vannak hülyék az tény de én szerintem nem annyira általános ez. Az én ismerősi körömben pl. egyáltalán nem, de másoknál sem gyakran találkozom ezzel ilyen szinten. Max. az öregasszonyok között van olyan hogy kb minden második ilyen.
2011. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Én egyetértek az elsővel, csak ott bszta el amikor a kereszténységet felhozta.


Azok is csak egyszerű gépek, csak a kapitalizmus helyett az egyházat szolgálják.



Én nem tartozom egyikhez sem. Csak baromi szar egyedül.

2011. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez nem csak Magyarországon van így, mindenhol vannak emberek, akik imádnak a más dolgával foglalkozni. Jó, talán nálunk ez kicsit gyakoribb :)


A madaras sztorihoz: én sem örülök, ha a galambokat ideszoktatják a városba, így is van belőlük elég. Etetni meg végképp felesleges őket, találnak ők maguknak ételt, a város terített asztal nekik. Ennek ellenére természetesen nem beszéltem volna ilyen hangon a nénivel, lehet ezt illedelmesen is elmagyarázni.

2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Furcsa, hogy így érzed, mert egyáltalán nem ilyen az ország.

Szerintem az az 1%, amiben különbözöl a többségtől, hogy te paranoiás vagy, ők meg nem. De ezért sem néznek ki téged, csak te képzeled be magadnak.

2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!