Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » FIGYELEM! Milyen hangulatos...

FIGYELEM! Milyen hangulatos kocsmákat, vendéglőket ismertek Magyarországon? MINÉL TÖBBEN ÍRJATOK!

Figyelt kérdés

Olyan kocsmák, vendéglők érdekelnek, amik valamiért különlegesek. Pl. híres a tulaj miatt, különleges a berendezése, van benne valami extra hangulati elem. Elsősorban Budapest és a Balaton környéke érdekel. Én is ismerek párat, pl.:


-Dr. Jones vendéglő Kaposmérőn ( a belső része westernesen van kialakítva, befelé forduló repülőkkel)


-Győrben van pl. az a hajós vendéglő, az is nagyon tetszik


-úgy tudom, van a Moszkva tér (ja, bocsánat, ugyebár Széll Kálmán tér...) környékén egy kommunista-stílusú kocsma


Szóval ilyenekre gondolok. Mondom, elsősorban a budapesti és balatoni régió érdekel, de mindenki, aki ismer ilyeneket valahol, kérem tegye közzé!


2011. jún. 13. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ÍRJATOK!
2011. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bp. Filter. Tele van gyertyával, uv-krétával teleírt táblával, nagyon komoly hely!
2011. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Am humoros vagy, h a népszokásokhoz tetted :D
2011. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hova tegyem. Köszönöm a válaszokat, de sokkal többet várok! Szeretnék vagy 20 helyet összegyűjteni, úgyhogy kérlek titeket, pörgessük fel, írjatok minél többen!!!
2011. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pardon, rossz felhasználóval jelentkeztem be...

És ez a Filter pontosan hol van?

2011. jún. 15. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát "kommunista"hangulatú (ahogy te nevezted) még az Ibolya,a Mélypont.Romkocsmákból is van rengeteg,pl Instant,Szimpla.
2011. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Foggalmam sincs, már kicsit becsíve érkeztünk meg.

2011. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!