Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melyik ország kultúrája áll...

Melyik ország kultúrája áll hozzád legközelebb?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa: Nyugat-Európai országok (Anglia, Németország, mediterrán országok) ; USA ; ázsiai országok (Kína, Japán); Oroszország.


Ezek csak példák, de ha valakihez valamely más ország kultúrája áll közelebb, azt is írhatja. Indoklást is kérek!


2011. jún. 13. 16:11
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
67%

Magyarország.

Na miért?

2011. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
71%
Neverland.
2011. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
48%
Micsoda hülye kérdés !! Te így gyűjtöd a pontokat ?
2011. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
58%
Anglia - mert befogad minden nemzetet, ezáltal szinesebb lesz a kulturaja is...ja és hagyománytisztelők!
2011. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
56%
Az Angliással teljesen egyetértek. :)
2011. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
82%
A sajátom, meg Korea, Japán, Kína.
2011. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen magyar. Az angolok évszázadokig elnyomták a világ nagyrészét és rabszolgasorsba taszítottak milliókat így gazdagodott meg Anglia. Ezek után lehet rajongani értük főleg magyarként.
2011. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

"Micsoda hülye kérdés !! Te így gyűjtöd a pontokat ?"


Sajnálom, ha nem tetszik. Milyen pontokat? Kíváncsivá tettél...


Az angolok engem nem a hódító politikájuk miatt zvaranak (amiatt is, de minden nemzet, aki elég erős volt hozzá, így járt el), hanem azért, mert túl különcök, mindenben mások, sok furcsaságuk van, aminek szerintem semmi értelme. Például a túlzott hagyományőrzésük, az a hülye paróka a bírók fején, ruhástól napozás a parkokban...

2011. jún. 13. 16:56
 9/60 anonim ***** válasza:
42%
ma 16:45: Magyar vagyok és még mindig rajongók Angliáért. Minden nyáron van szerencsém megtapasztalni az ottani dolgokat...:D Megsúgom ezerszer normálisabbak. Különben meg ami a múltban történt az egyáltalán nem érdekel, te is élhetnél egy kicsit a jelenben. De ha te itt MO-n érzed jól magad(hányszor is jártál Angliában..?) Akkor tiszteletben tartom. :D :D Ennyi.
2011. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
60%

"indenben mások, sok furcsaságuk van"

Szerintem egyedi, na:D Nekem bejön. :) De Hollandia is nagyon közel áll hozzám. :) Bár egy kicsit ridegek és humortalanok..:/:) Persze sok ember, pont ellenkezőleg.

2011. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!