Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Amerika miért olyan klassz...

Amerika miért olyan klassz ország?

Figyelt kérdés

Bármit látok, a rendőrséget, az utakat, az iskolákat, a boltokat mindenben jobbak, egyszerűbbek, logikusabbak a megoldásaik, mint Magyarországnak.

Miért?


2011. okt. 24. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert a filmekben NEM a valóságot látod.
2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Amerika egy kontinens, és nem klassz. Szerintem Amerikai Egyesült Államokra (USA) gondoltál. Van néhány jó dolog (pl.: halálbüntetés), de nem olyan jó hely, mint a filmekben. Személy szerint soha nem költöznék oda.
2011. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Ajánlom figyelmedbe a született feleségek című sorozatot.Szerintem átláthatóan bemutatja az amerikai életet és a társadalmi rétegeket.Volt hogy az egyik családnak mosóporra nem volt pénzük és a jackuzziban mosták a ruhákat mivel benne felejtették a vizet pedig ez e család volt a leggazdagabb.Van hogy megállsz 1 környéken és ellopják a kocsidat és az már sohasem kerül elő...Az USA jó hely akinek bejön ez az életforma.
2011. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Klassz? Menjél be a néger negyedbe, rögtön megváltozik a véleményed, de borítékolhatom, hogy már nem tudsz igazat adni nekem...

Van jó oldala is, meg rossz is, úgy látszik Neked ilyen szemüveged van...

2011. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem olyan klassz, mert elég felszínesek ott az emberek, és nem túl okosak. Persze Magyarországnál sokkal, de Magyarországnál melyik ország nem jobb?:)
2011. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bitangbigtank ***** válasza:
29%
Éljenek az MO-t gyülölő kommentek..
2011. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

21:02


Igen, mindig van egy ügyeletes mihaszna magyargyűlölő.

2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

"Éljenek az MO-t gyülölő kommentek.."


GyŰlölő. Minden kérdéshez le kell írni a turbómagyar baromságaitokat? Senkit nem érdekel, fröcsögjetek máshol.Hol volt magyargyűlölő válasz, te zseni? Rohadt unalmasak vagytok már.

2011. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bitangbigtank ***** válasza:
33%
Engem szimplán az basz fel, ha megy a sírás, hogy jajj ennél minden jobb bla bla bla... Kezd unalmas lenni... A helyesírásomba köss bele.. Nem lesz nehéz alapból nem megy... Miért is lennék turbómagyar ha szimplán nem bírom, néhány ember sírását.. De tudod mit majd diszidálok és akkor nem mondhatod rám, hogy az vagyok, mivel minden turbómagyar el nem költözne innen..Oké?
2011. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

21:18


A ti mocskolódásotok, fröcsögésetek unalmas már. El lehet menni innen! Nyugodtan, ha már azért nem tudsz tenni, hogy jobb legyen.

2011. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!