Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Evfolyamkent mi szamit a...

Evfolyamkent mi szamit a kezdes vagy vegzes eve?

Figyelt kérdés
Facebook adatlapomat szeretnem frissiteni, es a tanulmanyaim szekcio alatt van olyan mezo, hogy evfolyam kettospont. Kerdesem, hogy ide a kezdes vagy vegzes evet kell irni? Koszi!
2011. jún. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mondod, hogy ezt a kérdést a népszokások kategóriába írtad??! :))

Na mindegy...


Én ezt úgy használom, hogy: én a 2007-es évfolyam vagyok, mert akkor kezdtem.

Persze, lehet nem így van. Én személy szerint így használom.

2011. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A végzés évét kell megadni. Ha még folyamatban van a képzés, akkor pedig a (bukás nélkül) várható befejezési évet. Megjegyzem, a Facebook magyar változatát használva elméletileg a 'Végzés ideje' feliratot kellene látnod, tehát ez alapján egyértelmű a válasz. Viszont a Facebook oldalait a felhasználók is fordíthatják, és mindig az aktuálisan legtöbb szavazatott kapott fordítás fog megjelenni az embereknek. Ezért fordulhat elő, hogy néha nem teljesen egyértelmű fordításokat látsz, de ezeket általában hamar javítják. Remélem hasznos voltam! :)

(20F)

2011. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!