Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért nevezik a cigányok a...

Miért nevezik a cigányok a magyarokat egymás közt, verébnek meg parasztnak?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy azért hasonlítják a verébhez a magyarokat mert sok van belőlük és értéktelenek a szemükben. Parasztnak meg azért mert kijártak a földekre lopni és így figyelmeztették egymást,hogy jön a paraszt.

De kiváncsi vagyok más véleményére is.


2011. júl. 5. 03:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%

Nem tudom de csak magukat alacsonyítják le ...

Én személy szerint utálom őket ... (persze vannak kivételek)Nem 1 cigány ismerősöm van és ők normálisak ...

2011. júl. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Lenéznek minket, de nem érdekel. Én meg korcsnak, orknak stb. hívom a férgeket.
2011. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézzenek le, aztán ha a mindenkori kormány megunja, hogy a hót üres államkasszából tolja nekik a segélyt, akkor jót fogok röhögni (amúgy ez már itt van a küszöbön, kezdődik a közmunkaprogram meg iskolába járatási kötelezettség).
2011. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 emolány ***** válasza:
83%

A cigányok csak magukat szégyenítik ezzel. Én a cigányokat két csoportba sorolnám : 1: az elmebeteg,szemetekre

2: a tök jófej és normális ( én is cigány vagyok ). A magyarok és a cigányok között vannak problémák. Persze nem minden esetben.

2011. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
26%

A cigányok normálisak. Akik ilyen jelzőkkel illetik a Magyarokat azok a romák.(férgek)


A cigányok még a 20adik században is 'parasztok' voltak.


De persze a bunkó tudatlan roma erről semmit nem tud.

Igen földművesek voltak. Abból éltek. Ez tény.

Meg voltak árusok is.. de túlnyomó többségben földművelők voltak.

2011. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszadónak: Akkor nem indiából jöttek véletlenül?


Földművesek??? Ezek? Ha földművesek voltak, akkor itthon is tudnának dolgozni, és nem a napon heverni egész nap a kapa mellett.

2011. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-06 21:06


Cigány vagy? Én védem azokat a cigányokat akik normálisak, mert sajnos mégis be kell ismerniük hogy cigányok, amivel persze semmi probléma nincs, csak az hogy egyből lecigányoznak stb.. Szóval a hülye cigány haverjai miatt a rendes cigány jól megsz*pja sajnos :S (nem vagyok cigány)

2011. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
hah röhej!!! 08:18 véded a cigányokat, de azért a biztonság kedvéért csak oda írtad a végére, a mihez tartás végett, hogy te nem vagy cigány! Hülye képmutató k.cs.ög magyar vagy barátom!!! vagy más!!
2011. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 emolány ***** válasza:
32%
Igen cigány vagyok és büszke is rá és nem a normálatlan fajtából ! :)
2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam oda hogy nem vagyok cigány, mert egy cigány szájából elég érdekesen és nagyképűen hangzana. Legalábbis mindenki leszólná hogy biztos te is cigány vagy.. Inkább megelőzöm az ilyet ha nem probléma.
2011. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!