Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan szerencsétlen akit húsvétkor senki nem locsol meg?

Figyelt kérdés
Mindenki folyton panaszkodik, hogy így büdös meg úgy büdös engem meg senki se locsol meg soha, pedig úgy szeretném. Apukám nincsen férfiismerősök vagy vidékiek vagy nem vagyunk olyan viszonyba, hogy idecaplassanak hozzám és nyakon öncsenek. :(
2009. ápr. 10. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

jaj de jó nekd!!

annyira irigyellek

(15/L)

2009. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem se szoktak, de nem érzem magam szerencsétlennek miatta!:D Legtöbbször el is utazunk ilyenkor, de ha itthon lennénk akkor se jönne senki:) Nincsenek nagyon fiúhaverjaim:) Vagy máshol laknak,stb.
2009. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
jó neked! engem apám egy vödör vízzel szokott lelocsolni, miközben alszom, és a macskám meg az ölemben alszik...:S
2009. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Pont azt mondta a lány, hogy rosszul érzi magát amiatt, hogy nem locsolják meg annyian mint a többieket, erre ti meg itt mondjátok, hogy de jó neked? Ez most pont az a helyzet amit ő nem szeret, ti meg mesélitek, hogy hogyan és mennyien locsolnak meg, ő meg megint rosszul érzi magát emiatt... Hát tudok gratulálni!

Egyébként nagyon átérzem a helyzeted, én is így vagyok vele, ezért még könnyebb is mikor a "Téged hányan locsoltak meg?" kérdésre mondhatom, hogy nem sokan, mert nem voltunk otthon... Ne érezd magad szerencsétlenül, nem vagy egydül!

2009. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem érzem magam szerencsétlennek, sőt, pont azért nem leszek itthon, hogy ne találjanak itt aznap. Kinőttem ebből, és az ismerőseim is.
2009. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!