Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért az egyik legperverzebb...

Miért az egyik legperverzebb né a német?

Figyelt kérdés

A németek és a japánok a legperverzebb, bár a legnagyobb rész német ősökkel rendelkező amerikaiak is kezdek feljönni hozzájuk, ők ma a harmadikok egyértelműen.

Az értem hogy két világ háború elvesztése meg hogy a Vatikán szétverte hercegségekre a német földet. De ez ehhez nem elég, és ezek előtt sem volt más a helyzet. Már a romaiak is leírják a germánokról hogy csakis a gallokkal versenyezhetnek ezen a téren. De miért ilyennek a németek?

ui.: Ez nem bántás. Tényleg kíváncsi vagyok az okára. Amit abból is látni hogy a római forrásokban is kutakodtam. Hátha valaki itt például sikeresebben olvasott utána, mint én.


2011. aug. 26. 13:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Miért az egyik legperverzebb né a német?*


Miért az egyik legperverzebb nép a német?

2011. aug. 26. 13:25
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

MIT értesz perverz alatt?

Én már húsz éve élek németek között, de semmi perveziót nem tapasztaltam ezalatt.

2011. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
82%
Én folyamat azt látom strandokon ill a balatonon hogy a német kiskölyök olyan 14 év körüli mászik az anyjára és tapperálja, az meg csak ellökdösi de mégis hagyja. Idén pl rengeteg ilyet láttam és elborzadtam, hogy mennyire undorító.
2011. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Én is német származású vagyok,de egyáltalán nem vagyok perverz.

Pont most olvastam az új fritzlről a hírekben.Durva.

2011. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Előző vagyok.Egyébként magyar vagyok,de vannak német őseim.

Egyébként én is sok olyat láttam,hogy szabadosabbak,de azok voltak kevesebben.

2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hát bármi ami szexuális az náluk szinte csak perverz lehet. Valahogy az ott a normális. Ezért is nehéz kitalálni/megtudni miért is lehet így. És azért is mert a származását legtöbbször nem is ismerő (német gyökerekkel rendelkelező) amcsik is über pervezek.

Érts lehet bármi a mi szexuális tartalommal bír, nem mindig sok dolog, de mindig van perveziója. Ez még Fraud is leírta.

De amúgy is vannak furcsa divat hóbortok. Mint a két háború közt a mustáros wc csésze. Hát már önmagában is az is sokat elárul hogy az a polgári asztal kötelezőrésze volt.

2011. aug. 26. 13:52
 7/30 A kérdező kommentje:
Én háromnegyed részt német vagyok. Pont ezért vagyok rá kíváncsi. ;)
2011. aug. 26. 13:54
 8/30 A kérdező kommentje:
Anyám családját a húszas években a apámét negyvenötben kergették el a "mocskos" csehek.
2011. aug. 26. 13:57
 9/30 anonim ***** válasza:

a japánnal egyetértek

németekre nem tudom a magyarázatot


az amerikaiak német ősökkel rendelkeznek?

ezt nem vágom..

2011. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

> Már a romaiak is leírják...

Jó lenne valami forrás is. Tacitus és Iulius Caesar írt sokat a germánokról, de ilyet nem. Végül is a rómaiak buktak alá a perverzitás és degeneráltság miatt, a germánok ma is virágzanak.


Ha megtanulnál helyesen írni, komolyabban vennének az emberek.

2011. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!