Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Német szokások? (többi lent. )

Német szokások? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Apumnak van egy ismerőse aki Oberhausen-ben lakik.És jönnének hozzánk BP.-re a fiával. Nincs ezzel gáz, csak milyenek a németek?:DD

Hasonló szokások vannak ott mint itt?o.O

Vagy ott nincs babusgatás a kölykökkel?:D


2011. jún. 23. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább családfüggő sztem,nem pedig állampolgárság.

Oberhausen Észak-Rajna-Vesztfáliá-hoz tartozik ami Németország igen fejlett iparvidéke. Szal gondolom jómódúak.

Persze ott se mindenki jár gyémántcipőben :)

Semmilyen extra vagy különleges bánásmódot nem kell bevetni csak azért mert németek. Annyi hogy ők tisztábbak, pedánsabbak, mint pl a keleti rokonaik de ez sem kőbe vésett.

Én szeretem Németországot. Nagyon szép ország és az emberek is udvariasak. Nyáron megyek is hozzájuk, ráadásul nem is leszek olyan messze Oberhausen-tól ;)

Kellemes időtöltést nektek

2011. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen hamar választoltál.*-*
2011. jún. 23. 08:56
 3/8 napietus ***** válasza:
nekünk is vannak Németországban rokonaink. nincs semmi különös, amire figyelj, hogy az a szokás náluk, hogy minden étkezést valamilyen édességgel fejeznek be. legalábbis én rokonaim így mondták.
2011. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.*-*
2011. jún. 23. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Há-há!!!köszi

na ezt elmesélem a barátnőmnek mert mindig azzal cseszeget, hogy túl sokat nassolok, na majd elmesélem neki hogy a svábok így nyomják (lévén félig én is az vagyok) :)

2011. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 23. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem egyik tatam nemet,a masik meg szasz:D:D es ok mar itt szulettek..semmi kulonos..teljesen atlagosak..ez tenyleg csak egyentol fugg
2011. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz.:)
2011. júl. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!