Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A lányok miért nem finganak...

Kikimiki kérdése:

A lányok miért nem finganak hangosan? :o

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát azért mert LÁNYOK

és a fiúk miért hangosan ha már itt tartunk,azért mert macsónak érzik magukat hogy húú de kemény csávó vagyok mekkorát fingottam ügyes vagyok???

2011. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én fiú vagyok mégse fingok hangosan (mások előtt sem, de még rokonok előtt sem). Viszont ismerek olyan lányt, aki bárhol, bárki előtt hangosan. Eléggé undorító. Ez nem nem kérdése, hanem jólneveltség.
2011. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak, de nem merik sokan felvállalni, mert akkor rögtön ítélkezik a nép, hogy fúj, juj, undorító, barátod-férjed-kutyád-macskád elhagy és bunkó vagy, megcsalnak, tiszteletlen magaddal szemben is, a hálószobában megfulladsz, stb.

Szarkazmust kizárva szoktak hangosan pukizni, de nem mások előtt, max. a párjuk előtt. (kérem a köveket :D )

2011. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak hangosan. Megnyugtatlak. De tényleg csak olyan helyen, ahol lehet :)
2011. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
előtem szóló szólt igazat. Annyit hozzátennék, hogy nem tudom én se hová tenni, ha egy jó nő fingik. nem összegyeztethető a büdös egy szép és jóillatú nővel. Férfiaknak ér, ott ez humor (mégha infantilis, akkor is)
2011. okt. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a lányok azért finganak halkan mert ügyesebbek XD
2013. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!