Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit nem szeretnek a cigányok?

Mentalevélke kérdése:

Mit nem szeretnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Dolgozni, udvariasnak lenni,iskolába járni. Lehet rasszistának hívni de erre fele ez a tapasztalat talán egy normális találkoztam életembe
2011. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Normálisan viselkedni (nem üvöltözni és köpködni az utcán, meg szemetelni), és fürdeni.
2011. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Egy masik embernek a szokasat lakva fogod megismerni, tehat koltozz oda, es elj koztuk, s megfogod tapasztalni, hogy mi az, amit nem szeretnek!
2011. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
kutyat
2011. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Dolgozni és emberként viselkedni.
2011. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Fürödni.
2011. nov. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 mustafa33 ***** válasza:
88%
minket
2011. nov. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 hjani87 válasza:
83%

mindent amit egy normális ember szeret.

Dolgozni, fürödni, tanulni, kulturáltan viselkedni....


Nekik csak az a lényeg, hogy segély és családipotlék legyen, a lomizás,csetézés, ivászat, bagózás és "bulizás".

Jah és legfontosabb LOPÁS.

2011. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Luciferus ***** válasza:
86%
ha valaki meg meri róluk mondani hogy a világ egyik legrasszistább faja nekik csak raklók vagyunk de ha te cigányozól és nem romának hívod rögtön fajgyűlölő vagy! A többit meg már elmondták előttem!
2011. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Amitől félnek az a kés a kutya meg a halott ember szelleme. Ezektől félnek a legjobban. Amit nem szeretnek az a fehér ember. Illemről azt se tudják mire jó az. Egyik cigó a másikhoz átmegy és kikajálja a hűtőből a cucát ez megszokott dolog. Max leátkozzák az anyját is ,de ez is megszokott dolog. Szóval ezért nem nagy szám a lopás náluk ez megszokott dolog. Amúgy a vizet sem túlzottan kedvelik. Pláne ha valami kosz oldó van benne. rőktön összébb mennek ,mert lehordja róluk vagy 30 kiló retket. Meg amúgy is nagyon büdösek mikor izzadnak.

Én találkoztam már illedelmes cigánnyal de ritka mint a fehér holló. Nagy valószínűséggel ez a csaló kategóriába tartozik cigóval ezért nem jó üzletelni. Ez amit leírtam 100%-nak vehetitek.

2011. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!