Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek miért lesz valaki...

Szerintetek miért lesz valaki hagyományőrző huszár?

Figyelt kérdés
Egy dolog, hogy a tisztelet, büszkeség, patriotizmus, stb.. is kiválthatja, de úgy érzem valami másnak is kell lennie. Igazából azt szeretném elérni, hogy környzetben pár embert tudjak motiválni arra, hogy egy huszárbandériumot alapítsunk, és ehhez jó lenne tudni mi mozgat más embereket. Kiváncsi vagyok mind külső illetve belső szemlélőként az őszinte véleményre. A felszínes válaszok, meg a poénok most nem annyira érdekelnek. Köszi! 28F

2012. jan. 3. 14:50
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Először azon gondolkodj el, hogy téged mi motivál. Arról tudsz meggyőzni másokat, ami neked is meggyőződésed.
2012. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy engem mi motivál, de kiváncsi lennék, hogy másoknak miért lett ez hobbija/hivatása?
2012. jan. 10. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenkit más érdekel, van aki imád horgászni de engem rendszeresen nem lehetne rá venni, lépj be mások közé ha érdekel
2012. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gatyagumi ***** válasza:

Mindamellett, amiket leírtál, engem például a történelem iránti érdklődésem vonzott kezdetben.

Ezen túl a fegyverek is érdekelnek, tehát ez egy újabb pont volt, ami kapcsolódott hozzá.

A lovaglás is már régen érdekelt, itt van rá lehetőségem.

Először csak eljártam érdeklődni, találkozókra, beszélgettem, barátkoztam, úgyhogy szép lassan, hónapok alatt belefolytam az egészbe, és most már hagyományőrzőnek számítok.

Ha az indíttatás megvan, az érdeklődés felébred, és a lehetőség is felbukkan, "menthetetlen" az ember :-D

2012. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azért leszek (még nem szereztem be minden felszerelést) magyar huszár, mert tudok lovagolni, érdekel a magyar történelem, amit meg akarok másokkal szerettetni, erős magyarságtudatom van.
2013. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!