Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyit költ egy átlagos...

Mennyit költ egy átlagos egyetemista alkoholra hetente vagy havonta?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból szeretném tudni.
2012. márc. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ugyanannyit mint egy melós. Azaz személye válogatja. Meg az összeg nem feltétlenül tükröz mennyiséget mert nem mindegy hogy pl. Bock bort iszol vagy kannást.
2012. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

részemről van, hogy az adott hónapban egy korty alkoholt sem iszok. máskor előfordulhat, hogy másfél vagyis inkább kéthetente megiszok haverok társaságában, valahol, két kisfröccsöt vagy egy korsó sört, esetleg két-három deci bort.

nem kannásat szoktam, de nem is a budapest-hatker valami puccos részében vagyunk.


nekem ennyi bőven elég, nagyon változó egyébként, mennyibe fáj.

amikor volt barátnőm, hetente megittunk egy üveg bort vacsora közben/után, filmnézéskor, nem akartunk 2000 forintosat, de 300-at sem, azok olyan 6-700 forintosak voltak. most max. a fentieket csinálom, 1500 forint elég egy hónapra, néha meg abszolút 0.

2012. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is változó, mert van, hogy 1 hónapig se megyek buliba, és nem is iszok alkoholt, de van pl. a mostani hét, mikor 3 buli is összejön. Meg függ attól is, hogy koliba laksz-e, mennyi pénzed van stb. Aki koliba lakik, az szinte minden nap bulizik (irigylem is azért őket:P). Jah meg én lány vagyok, szóval nem is iszom magam hulla részegre, meg kevesebb is elég. De ha magamat nézem, akkor én havonta 1-2 ezret költök alkoholra, mert azért sört szoktam csak úgy is inni, és az is alkohol.
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kolisok nyilván többet. Nekem van, hogy csak 3-4 sört a jobb fajtából, néha pedig egészen indokolatlan mennyiség összejön vegyes minőségből. Függ attól, hogy mennyi és milyen ZH lesz/volt a hónapban, van-e valami ünnepelni való.


Januárban alig valamit, a vizsgaszezon végén volt jobb dolgom is, februárban kb. 2-3 ezer ment el egész hónapban, most márciusban a mai napig kb. 6-7 ezer és még fog is 3-4.

2012. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem költöttem semennyit, szóval embere válogatja... Az egyetemisták nem egy homogén halmaz.
2012. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem költök rá, teljesen megvetem az alkoholt. Alig várom hogy a pesti liberális anarchiából szabaduljak ha megvan a diplomám. Az egyetlen menedék számomra ebből a közegből, vasárnap amikor templomba megyek
2019. nov. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!