Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan telik egy átlagos...

Hogyan telik egy átlagos hetetek? Mit csináltatok hétköznap, hétvégén? Munka, iskola előtt, közben, után stb stb?

Figyelt kérdés
Csak nekem ennyire egyhangú minden napom?! :(
2011. szept. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

H-K: meló 7-15-ig. Utána kaja, tornázás, pihenés, net.

Sz-Cs: meló 7-14-ig. Kb ugyanaz, mint fenn

P (Sz is néha) fősuli: 9-17-ig Utána kaja, pihenés


Ha még sincs fősuli, akkor pihenés (ahogy vasárnaponként is). Bicajozás, úszás, esetleg koncert, néha összeülés ismerősökkel dumálni és iszogatni, de van, h otthon egész nap és szétvet az unalom a dvd meg az internet mellett. :(

2011. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hétköznap egyetem (kivéve pénteken, akkor nincs órám), délután a kisfiammal játszom, itthon teszek-veszek, este tanulok és/vagy az üzleti ügyeimet intézem, vagy ha egyiket sem csinálom, akkor átjön egyik-másik barátnőm és filmet nézünk. Néha megesik, hogy hétköznap este elmegyek valahova (az egyetemi programok ugyebár szinte kizárólag hétköznap vannak).

Hétvégén szoktunk ilyen családiasabb programokat szervezni, pl. kirándulunk, uszodába megyünk, ilyesmi.

Én nem érzem, hogy egyhangúak lennének a napjaim, egy négyéves mellett ez nehéz is lenne :D Na meg elég nagy baráti társaságom van, meg sok a dolgom is, elég pörgős természet vagyok.

24/L

2011. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hétköznap suli, utána találkozok a barátommal, hazajövök, tanulok, kockulok, olvasok (ipari mennyiségben), tévézek, megpróbálok valami kreatívat alkotni (most csavart rózsát tanulok varrni, de valahogy sosem lesz tökéletes). Ha elég időm marad este, megnézek valami jó filmet.

Hétvégén a barátommal vagyok, néha sütit csinálunk, filmezünk, társasozunk, kártyázunk, huncutkodunk...

Nem mondanám, hogy tele van izgalmakkal és fordulatokkal az életem, de nem olyan egyhangú. Nincs valami hobbid? Én most nagyon belevetettem magam ebbe a kreativitásba, szabok-varrok, rajzolok-festek, tudatosan foglalom el magam.

2011. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!