Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A hollandok tényleg mind...

A hollandok tényleg mind perverzek? :S

Figyelt kérdés
Egy holland fiú közel került hozzám...ezzel nem is lenne probléma, de barátnőm azt mondta ott mindenki egy kéjenc és mind prostikhoz jár :S Azt tanácsolta ne beszéljek a fiuval többet.

2012. márc. 12. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen butaság így általánosítani!

Dehogy perverz mind. Nekem pl. van egy holland fiú ismerősöm, és ő aztán biztosan nem perverz.

Nehogy hallgass ilyen sületlenségekre!

2012. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Andizsuzsi ***** válasza:
86%
A barátnődnek hány holland fiú udvarolt, mire ezt a mélyen szántó követketetést levonta?
2012. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Több a perverz mint nálunk.
2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

egy sem.. de van egy közös ismerősünk aki dolgozott kint

Ő is azt mondta kerüljem el....

persze nem teszem...csak rossz hallani ezeket.

Sokszor mondják szinte minden nap. Kicsit zavar a dolog

Kezdem kellemetlenül érezni magam emiatt

2012. márc. 12. 12:38
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, én Németországban élek, és itt az az általános vélemény, hogy minden MO-on élö lány k-va, és minden perverzióra kapható, ha eléggé megfizetik.


Ha EZT igaznak tartod, akkor igaz az is, hogy Hollnadiában mindenki perverz.


Ha meg a barátnöd ennyire hülye, hogy ilyeneket mond, akkor jobb, ha nem hallgatsz rá.

2012. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Azért kíváncsi lennék rá, hogy a közös ismerős a prostiknál találkozott-e holland kollégákkal, vagy csak mesélte neki valaki, aki hallotta valakitől:)
2012. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
13:06 Nem csoda h így gondolják, sok prosti megy tőlünk nyugatra, és a k-európai nők köztudottan qrvásabban öltöznek mint a nyugatiak.
2012. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a büdös, minél gusztustalanabb állagú sajtok imádata annak számít, akkor igen. Ja meg szerintem a "g" hang sajátos ejtése is tipikus holland fétis, ha már itt tartunk.
2012. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem pont étkezési szokásokra meg beszédstílusra gondoltam, de azért köszi.

Többi válaszolónak is köszönöm szépen (:

2012. márc. 12. 15:32
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
baromság!Kinnt éltem majd egy évet, és leginkább a muszlim pasik, marokánok, törökök, arabok akik perverzek, és azok is járnak k*rvázni.Ami megtéveszthette a barátnődet az az az általánosítás lehetett, hogy arrafelé ugye legális a prostitúció, és teljesen természetesen veszik, aki ezt műveli!Hallottam olyasmit is, hogy ott megszokott, ha pl egyetemre jár egy lány, hogy mellette ezzel keresi a kenyerét, és nem nézik le, vagy ilyesmi.Nekem is volt holland udvarlóm, bár sokáig nem jutottunk, de biztos kiderült volna, hogyha valami nem stimmel vele..bár ez attól is függ, mennyitől számít valaki perverznek..De hidd el, a magyarok azok szerintem sokkal perverzebbek.. de nem akarok én is általánosítani..de ha már a nemzeteknél tartunk, a japánok, kínaiak vezetik a "perverzségi listát" :D
2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!