Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A német emberek többsége,...

A német emberek többsége, melyik nemzetiséget nem szereti?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a törökök nagy sokan vannak náluk, őket utálják a legjobban - kb. mint M.O.-n a kínaikat vagy a cigányokat.

Ha rákerülne egy-egy nemzetiség egy plakátra, német közönség elé tárnánk, melyiket ismernék be, hogy őket bizony nem szeretik?


2012. márc. 21. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
a törököket nem szeretik a legjobban, ahogy írtad is. de a Törökországban lévő törökökkel nincs bajuk, csak azzal a sok segédmunkás törökkel, akikkel tele van az országuk.
2012. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy a franciákat is és az oroszokat is utálják.
2012. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy tudom, hogy mi sem vagyunk a németek szíve csücske, de ezt nem tudom pontosan.

Egyébként ki utálja a kínaikat? Szorgalmas, munkás nép.

2012. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Már azt leszámítva, hogy minden sza*ral elárasztják az országot.
2012. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
én szeretem a kínaiakat. ahol én lakom a közelben van egy kínai üzlet, és nagyon klassz ruhákat lehet kapni nagyon olcsón. és cipőt is két ezresér kapok olyat, aminél a márkás üzletekben sincs szebb. persze minden városban más a kínaiban a választék, van ahol gagyi, én pont szerencsés helyen lakom.
2012. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

a franciákat tényleg nem szeretik (de nézzünk körül, a franciákat senki sem szereti... van az osztályban egy brazil cserediák, ő mondta, hogy még Brazíliában is utálják a franciákat :D) és a törököket se túlságosan


DE! a múltbeli események miatt (holokauszt) a múlt században a németeknél állami szinten mindig is megfigyelhető volt egy olyan mértékű tolerancia, ami szerintem már kicsit túlzás. nem akarják megkockáztatni, hogy a történelem megismételje magát, pl. a neonáci csoportok ellen is nagy erőkkel nyomoznak, igyekeznek felszámolni őket - szóval kínosan ügyelnek rá, hogy ne süthessék rájuk még egyszer a fajgyűlölet bélyegét.

2012. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mi van az angolokkal? őket kedvelik vagy éppen nem?
2012. márc. 22. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kb. semleges.


egyébként nem akarok ujjal mutogatni, de leginkább a magyaroknál "szokás" népeket utálni történelmi sérelmek miatt és ezért azt hisszük, máshol is vannak ilyen dolgok.

2012. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó , az amerikaiak is állandóan csiga zabálónak hívják a franciákat.Ők sem bírják a franciákat.
2012. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :) ment a zöld kéz.:)
2012. márc. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!