Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Normális, hogy ennyi mindenben...

Normális, hogy ennyi mindenben hasonlítok egy 'idegennel'? Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg egy srácot. Sok közös kedvenc számunk van, stílusunk, ő is balkezes, mint én, egyforma a kedvenc filmünk, kajánk. Egyforma a szemüvegünk, óránk, cipőnk úgy, hogy nem beszéltünk össze.

2012. máj. 4. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek inni, szeretek enni. Van fejem, hajam, kezem, lábam:)
2012. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Közel 7 milliárd ember él a Földön, és nincs olyan, aki minden tekintetben egyedi.
2012. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikről te beszélsz azok külsőségek.Egy közösségben,társadalomban a szokások nagyban meghatározzák a külsőségeket,hogy az emberek mit esznek,mit viselnek stb.Ezen nincsen mit csodálkozni.

Menj el Írországba pl és ott már nem fogsz ilyen hasonlót találni mint te.

2012. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül annyit jelent, hogy a sok-sok tulajdonság közül néhányban közösek vagytok. Ahogy a hatos lottón előfordul, hogy hármasod, de akár ötösöd is van. De ez a ritkább.
2012. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
this is the beginning of a beautiful friendship...
2012. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PiciCsaj1400 ***** válasza:
Isten elfáradt amikor titeket teremtett...... -_-
2012. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!