Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék össze...

Hogyan barátkozhatnék össze egy idegennel, hogy közben ne nézzen hülyének? Van egy lány, akivel mindig egy busszal járunk suliba és biztos vagyok benne, hogy jó barátnők lennénk.

Figyelt kérdés

Jelöljem be facebookon vagy mit kéne csinálnom? Te mit tennél a helyemben?

17/L


2012. ápr. 22. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni a buszon,kérdezz rá hogy melyik osztályba jár milyen szakra stb.
2012. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el beszélgetni vele a buszmegállóban. Én kérni szoktam egy cigit, aztán elkezdek beszélgetni valamiről:D Vagy adj velemi érdekeset a kezébe hogy "megfognád egy pillanatra" mondjuk ha láttad hogy mit olvas egy olyasmi könyvet, vagy ilyesmi. Ha felkelti az érdeklődését, valószínűleg megemlíti hogy ő is szereti, és megvan a beszélgető téma.


De lehet egyszerűbb ha odamész és megmondod hogy szoktad látni, megkérdezed merre lakik stb. Ha kedves biztos elkezdtek beszélgetni.

2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kezdj el neki köszönni reggelente, ülj mellé a buszon, stb. Én egy csomó emberrel így ismerkedtem meg, hogy odaérve a buszmegállóba köszöntem egy "jó reggelt-et".
2012. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És egy-két beszélgetés után jelöld csak face-en, mert sokan nem szeretik ha "ismeretlenek" jelölik be őket. Legalábbis én nem szoktam visszaigazolni azokat akiket csak a buszon láttam, sőt még azokat se akikkel egy suliba járok, de sose beszélünk.
2012. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a nevét honnan tudod? szerintem is köszönj neki, ne támadd le mert megijed h vmi rosszban sántikálsz. legalábbis nekem ez lenne az első gondolatom. De ha mindig előtte mosolyogsz rá és köszönsz már nem gáz
2012. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

naja, én is úgy ismertem meg a legjobb barátnőmet, h hajnalban letarhált egy cigivel. mindketten olyan hangulatban voltunk, h elkezdtünk beszélgetni, kiderült, h egy napon születtünk, onnantól kezdve együtt xarunk-együtt hugyozunk viszonyba kerültünk :D

ennek immáron 7 éve.

2012. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

akkor majd buszon próbálkozom( csak mert nem egy helyen szállunk fel)

utolsó: tökjó lehet nektek, nekem sajnos nincs legjobb barátnőm, vannak barátnőim persze, de egyikkel sincs ennyire szoros kapcsolatom és ez úgy hiányzik.

Általános iskolában volt legjobb barátnőm, csak sajnos elveszíttem, azóta nem nagyon találok olyan személy, akivel ennyire egy húron pendülnék.

2012. ápr. 22. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:

én is 18 voltam, mikor megismertem a cigitarhálós lányt :D ő meg 16. szóval még pont időben vagy. gimiben nekem sem voltak olyan hűdenagy barátnőim, persze mindenkivel kijöttem, meg elmentünk együtt bulizni, de nem volt olyan bizalmas a viszony.

ezzel a lánnyal mindent meg tudok beszélni, ha úgy van, segítjük egymást.

2012. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!