Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A cigányok mért köpködnek...

A cigányok mért köpködnek állandóan?

Figyelt kérdés
Foci pályán is láttam egy (szurkoló) cigányt aki 5 másodpercenként köpködött a földre,már ugy voltam hogy mindjárt odamegyek és szájba rugom mert nagyon idegesített!!!

2012. júl. 18. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Tehát láttál egy fociszurkoló köpködő cigányt -----> minden cigány köpköd. Ez csak szerintem általánosítás?


Amúgy nemcsak a cigányok köpködnek, ha végigmész egy utcán, egy egész csomó fiatal magyar jön veled szembe, akik minden második szavuk után odacsulnak a járdára. Hogy miért? Nem tudom. Ettől érzik magukat menőnek, lazának. F*ck the police. Szerintem ez a kulturálatlanság olyan foka, amit már nem is lehet normális jelzővel illetni.

2012. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Focipályán is láttam egy cigányt" ott az is,és nem csak ott többször láttam már nem cigányokkal is
2012. júl. 19. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan aki ezt már észre sem veszi. Szinte egy alap dolog lett nála (szerintem is gusztustalan, de ez van). Én is köpök néha, de azért mert valami bogár repült a számba, vagy rossz íze van a nyálnak (bármitől), vagy hasonló.
2012. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, eddig ér el az agykapacitásuk:

- Beszéd:

-agyá cigit

-agyá pénzt

-b*szom anyád

-Ide a pénzt vagy megdöglessz te mocskos g*ci.

-Nem én tettem...

- Cselekvések:

-köpés

-ütés

-rúgás

-rugós kés kinyitása

Erről nem ők tehetnek, egyszerűen hülyék, pont azért, amiért a nyulak pont nyulak. Bántani nem éri meg őket, úgyse tanulnak belőle. Tanítani lehetne őket, de nem lehet.

Persze vannak kivételek is.

2012. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy hitvány korcs bűnöző nép, az emberiség söpredéke. Ha nem tartanánk őket életben, már rég kipusztultak volna.
2012. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem csak a cigányok köpködnek, rengeteg tini csinálja ezt.

Ez egy rossz szokás: azt hiszik a tinik, hogy ez menő, megcsinálják 10-20 alkalommal és utána már nem tudják abbahagyni.Egyik haverom is így szokott rá.

2012. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!