Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mohamedék miért jelölgetnek...

Mohamedék miért jelölgetnek be állandóan tök idegeneket facebookon és próbálnak haverkodni aztán a cseten?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
jó kérdés
2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rémuralom ***** válasza:
Én eleinte azt hittem, engem azért jelölgetnek be, mert 911-gyel kezdődik a telefonszámom... De úgy tűnik, másokra is rászálltak.
2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom kiket takar a "Mohamedék", de nekem az jutott eszembe, hogy az üzenőfalon igen sok infó kint van. Pl. mikor megy nyaralni az illető...
2011. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert érdekli őket más népek kultúrája, vagy mert egyszerűen szeretnének ismeretlenekkel chatelni. Én több külföldivel is chateltem már facebookon és többségük tök jófej volt. Nem mindenki olyan elzárkózó más nemzetekkel szemben mint itt sokan(persze nyilván külföldön is ugyanúgy vannak ilyen emberek, csak nem ők írnak :D - logikus)


Ha nincs velük kedved beszélni akkor ne vedd fel őket. Ha zaklatnak tiltsd le őket ennyi. De ha nem, akkor meg miért nem beszélgetsz velük? :) Csak előnyödre válhat, ha más kultúrákat megismersz.


F/18

2011. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!