Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A fiúk régen is ennyire...

A fiúk régen is ennyire nyaltak a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem tudok jobb szót erre, mert a "bókolás" szerintem már nem elég erős fogalom. Állandóan azt látom, hogy facebookon egy jó csaj képéhez 5 gyerek ír és egymást túllicitálva hízelegnek. Ami zavar, az a hízelgés elég férfiatlan és kissé kétségbeejtő módja. Valahogy mintha ma mindenkinek csajhiánya lenne és minden korábbinál jobban felértékelődött volna az, ha az embernek barátnője van. Vagy csak én látom így?
2012. aug. 31. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a figyelmesség, előzékenység volt az, amire régen a tánc- és illemórákon nevelték a fiúkat:))

Ma gyakorlat a skalpvadászat: nekem is megvolt, nekem is, meg ez is, meg az is.

Szerencse, hogy nem minden fiú ilyen, s nem minden lány szereti a nyomulós srácokat, és előbb-utóbb találkozik két azonos felfogású ember.

2012. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

Hajaj, mi az hogy!

Én régen sokkal jobban nyaltam a lányoknak.

De már sajnos a nyelvem sem a régi,

Hát hiába, a kor az kor.

Már csak a Cavintont nyalom.

(Lajos bácsi)

2012. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyalogass Viagrát, hátha nyelvre is jó....:)
2012. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Próbáltam, de nem jó.

Megmerevedik tőle a nyakam.

Ja és a fülem is eláll tőle.

Egyéb dolgok állásán meg nem változtat.

(Lajos bácsi)

2012. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

a nyomulós pasi ellenszenves, semmi szükség rá, tetteken és nem nagy szavakon múlnak a lényegi dolgok: ha a 2 meg nem egyezik, nagy a bibi.

normál értékrendű férfit találni manapság pedig már régészeti szakanyag :)

2012. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Téves, ti teszitek velünk, hogy nyaliznak nektek. A lányoknak túlságosan fejükbe szállt valami, vagy nem tudom, a mai fiúk/férfiak meg már lusták ahhoz, hogy tegyenek valamit, ezért irkálnak mindenkire rá. Én a magam részéről úgy vagyok ezzel, hogy ha lesz barátnőm lesz, ha nem, akkor meg nem. Majd az életben lesz olyan szituáció amikor megtalálom az igazit, mert eddig csitriket+ ribibókákat sodort felém a szél.
2012. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit én is úgy érzem, hogy a hatalmi egyensúly a lányok felé tolódott el inkább. Ami amúgy nem lenne baj, de az öntudatosság nem szabad, hogy nagyképűséggel és egoizmussal járjon. Persze a fiúknak is szükségük lenne több férfiasságra. Ma már kiveszőben vannak a klasszikus szerepek. Ebből a szempontból jó lenne a katonaság a fiúknak, a lányoknak meg valami kollektív házimunka-gyereknevelés-oktatás. Mert bárki bármit mond a mai liberalizmusra alapozva, évszázadokig, évezredekig a férfi volt a kenyérkereső, a nő meg az otthon rendbentartója, és ennek nem lehet csak úgy hadat üzenni. Olyan, mint azt várni el egy kisfiútól, hogy babázzon, ne katonásdit játsszon.
2012. szept. 11. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
hát hogyne. Én lány vagyok, szőke, szilikonmellű. Van barátom 5 éve és nagyon harmonikus kapcsolatban élünk, de az én fegyvertáram lényegesen nagyobb, persze nem élek vele vissza mert az szemétség. De tény, hogy a pasik néha elég hülye dolgokat tudnak művelni. Amúgy meg az a lány aki nagyon jól néz ki, nagy a melle, jó a segge, az a pasik többségének csak valami használati tárgy, és a hízelgések meg a többi nyálas szöveg általában arra következtet hogy a pasi nem tart túl intelligensnek mert azt hiszi az ilyen bugyuta szövegekkel majd elolvadsz tőle.
2012. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!