Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Titeket milyen érések töltenek...

Titeket milyen érések töltenek el amikor ezeket a véleményeket olvassátok a magyarokról? : )

Figyelt kérdés

[link]

Kérlek olvassátok végig ha van időtök. Én meghatódtam. És ti? Éreztek ti is büszkeséget? Vagy nektek milyen?: )


2012. okt. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

igen, én is érzem ezt

csak az a baj, hogy 20. századdal véget is ér

ma már nem érdemlünk tiszteletet, ami itt folyik, az elszomorító

2012. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A méltatás király volt.

Én gyakran járok külföldre, most is Németországban vagyok.

Múltkor azt olvastam rólunk, hogy a magyar a forgóajtón mögötted megy be, de előtted jön ki.

Elismerés ebben is van, de nem teljesen pozitív.

Cserébe mi tokosoknak hívjuk a németeket, mert be van az agyuk tokozódva...

Az elítélés itt is bámulatot is jelezhet, főleg mikor egy szuper merci elsuhan és mondja valaki: Na nézd csak a tokos mire képes...

2012. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem rólunk született vélemények, hanem az elődeinkről.

Inkább szomorusággal tölt el, hogy mi lett ma az országból, fővárosból.

2012. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez régen volt. Ma Ausztriában kiírják a boltokba, hogy "magyar, ne lopj!"

Gyurcsány idején a fél világ a tüntetéseinken röhögött.

Most Orbán miatt rasszistának tartanak minket, és az IMF-nek is fogytán a türelme.

Plusz a napokban történt egy érdekes eset: [link] Egy világhírű együttes idejön, erre a BIZTONSÁGI ŐRÖK lopták el a gitárjukat. Vagy amikor elkobozták Brad Pitt mű-fegyvereit..

Ma gyakorlatilag tolvaj, rasszista, ostoba népként vagyunk elkönyvelve. Igazából meg is értem. Szerintem nincs mire büszkének lennünk.

2012. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ez régen volt. Ma Ausztriában kiírják a boltokba, hogy "magyar, ne lopj!" "


Az a tábla akkor is kint volt amikor több mint 20 éve kint voltunk osztálykiránduláson Ausztriában. És kint van a Lengyel-Német határon is csak lengyelekkel. Ebben nincs semmi. Nem tudom , ez az önostorozás miért lett ekkora divat? Mindig próbálok úgy viselkedni, hogy ezeket a lehúzó véleményeknek semmi alapot ne adjak.

2012. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ez azért nem teljesen igaz.

A sok hír elenyészik a világban, nem mindenki néz minket árgus szemmel és máshol is vannak szenzációs esetek.

A szomszéd népek sztereotípiáira rányomja a bélyegét a múlt.

Az osztrák cigányfélének tart, a román, a szlovák úgy tekint ránk, mint a náluk élő kisebbségi magyarra, vagyis lenéz minket.

Távolabb már nincs probléma.

A németek megbecsülnek, a franciák kedvelnek minket.

Az angolok reálisak a világhoz, Japánban alkalmazzák Kodály zenetanítási módszerét, elismerve hazánkat.

A túrizmus és a külföldi munkalehetőségek kapcsán lehetőségünk nyílik bemutatkozni a világnak és csak rajtunk múlik, milyen lesz a jövőben kialakult kép hazánkról.

Tegyünk róla, hogy folytatódjanak az eddigi elismerések...

2012. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!