Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen halloweeni jelmezt...

Milyen halloweeni jelmezt tudtok mondani amit nem kell kölcsönözni hanem az otthoni ruhákból is megcsinálható?

Figyelt kérdés
És valami jó halloweene sminket isírhattok ami nem ilyen véres meg zombis.
2012. okt. 30. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor,vagy Gyurcsány Fletó.
2012. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mostanában kb. minden nap van egy ilyen kérdés. Pont tegnap válaszoltam egyre. Íme:


Nagyon egyszerűen lehet jó kis jelmezeket csinálni házilag. Fiú vagy lány vagy?

Ha lány, akkor pl. boszorkány. Egy jó kis ruha, egy kis smink, és biztos találsz otthon még valami hozzá illő kelléket. Ha nincs semmi, egy seprű is megteszi. A gyilkos nővér jelmezek is marhajók; fehér ruha, piros festékkel jól "vérezd" össze magad meg a ruhát, fogj egy baltát, és kész. Rengeteg féle van még.

Ha fiú vagy, betekerheted magad múmiának + egy kis fehér smink, esetleg lehet véres a múmia, vagy valami horrorfilmből öltözz be valakinek. Mondjuk a fűrészbe van az a baba. Csak smink kell hozzá, öltöny, alatta fehér ing, piros csokornyakkendő ha van. Zombi, sikoly, vagy egy őrültekházából szabadult gyilkos.

A legegyszerűbb jelmez fiúnak, lánynak a szellem. Egy lepedő kell hozzá és kész. De gondolom a szellem már lejárt lemez.

Nézz körül ezen az oldalon a jelmezek között:

[link]

Vagy bárhol máshol a neten. Ha valamelyik tetszik, könnyen csinálhatsz otthon egy hasonlót.

Ha van már ötleted, csak nem tudod hogy csináld meg, írj és segítek szívesen. Mármint ötleteket adni az elkészítéshez :)


Igaz, te vért és zombit nem kértél bele. Akkor a fentiekből ezeket kihagyod.

2012. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, jópofa még a halott menyasszony (nem tudom ismered-e a filmet), otthon könnyen megoldható az elkészítése, lehetsz kaszás: egy fekete ruha és egy kasza (ha nincs igazi, csinál egyet papírból, ragaszd föl egy seprűnyélre), egy ember akibe villám csapott: a hajad jól zselézd fel, fekete sminkkel kormozd be magad és ennyi, vagy vámpír, csontváz, ördög, fekete angyal, tök, kalóz, gonosz bohóc, a választék határtalan. Sminkötleteket azért nem írok, mert rengeteg van, de ha kitaláltad és megmondod mi leszel és mihez kéne smink (vagy más tipp az öltözékhez) akkor segítek. :)
2012. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
áhh ezek annyira nem jók :S Mindegy azért köszönöm! :)
2012. okt. 31. 09:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen elképzeléseid vannak? Akkor talán tudnék segíteni.
2012. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát nem tudom még én se,nem ilyen véres ijesztő jelmezekre gondoltam :D Tudom halloween van,de mindenki ilyen rémisztő zombinak meg ilyesminek öltözik és én más akarok lenni :D

15/L De végülis max leszek boszorkány az a legegyszerűbb:)

2012. okt. 31. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor öltözz be egy aranyos kiskutyának, garantálom, hogy más leszel mint a többiek :)

Ha nem akarsz véres, ijesztő lenni, de mégis legyen köze a halloweenhoz, lehetnél fekete macska. A boszorkány macskája.

Vicces jelmez lenne, ha beöltöznél egy kövér, aranyos töknek. De lehetsz divatos tök is: [link]

De a boszorkány is jó, egyszerű összeállítani egy boszorkányos ruhát, jó ha van boszikalapod, ha nincs, simán készíthetsz egyet, vagy akár vehetsz is. Sok kiegészítő lehet hozzá, amit találsz otthon: gumipók, plüss fekete macska (vagy igazi :)), seprű, valami boszorkányos paróka. Ha netán gyűjtötök cukrot, a boszorkány egy üst félébe gyűjthetné, amibe amúgy a varázsitalait szokta főzni, meg amúgy is az egy egész jó kiegészítő hozzá. Egy kis smink, esetleg lehet egy hosszú banyás orrot is csinálni és/vagy egy jó nagy bibircsókot :)

2012. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg a fekete macska is milyenjó :D Köszi,ez teljesen ki ment a fejemből ;)
2012. okt. 31. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor az leszel? :)
2012. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aha az még cuki is :D Köszi! :)
2012. okt. 31. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!