Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan szoktál kakilni nyilván...

Hogyan szoktál kakilni nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Vicces és ciki kérdés de kíváncsi vagyok más hogyan csinálja a munkahelyen,nyilvánoshelyen :) ?!

Leterít-e papírt,mit csinál a kabátjával,pulcsival,megmosdasz-e utána stb..


2012. dec. 12. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
én letolom a gatyám
2012. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan.

Körbe rakom a wc-t papírral, csüccs, elintézem, törlés, aztán megyek is.

Ha van akasztó az ajtón kabát, táska oda, ha nincs, de nagy a fülke, akkor táska le, kabát rá, ha ennyi hely sincs, akkor kabát marad, táska le.

Nem mosdok meg utána, mivel nincs zuhany nyilvános helyeken a mosdóba meg csak nem rakom be a valagam. :D Ha van nálam popsi törlő, akkor azzal is átmegyek a fenekemen és kész.

Nő voltam

2012. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem s..rtam még nyilvános helyen és valószínű nem is fogok ha csak a természet meg nem viccel majd egyszer :)

26F

2012. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint otthon, csak wc papírt rakok ülőkére :D
2012. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Egyszer hallottam valami régi viccet,nem tudom pontosan hogy volt,még a kommunista időkből való:Oroszok mesélik h ki milyen bátor tettet hajtott végre eddig az életében és mindenki mondja a nagyobbnál nagyobb sztorikat,majd az utolsó azt mondta hogy én a lenin mauzóleumnál oltam,amikor rám jött a szükség és lenin elvtárs mellett tojtam egy hatalmasat4Amikor mindenki elképedve néz,hozzáteszi:Persze a gatyámat nem toltam le :)

2012. dec. 13. 17:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugisan, ha lehet.....bár mindenki járhat úgy, mint Fincs (fonetikusan írtam :D ) az Amerikai Pitéből .....

Ha hív a természet, nincs mese menni kell.

2012. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A seggemmel!
2012. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy ! Soha, lehetetlen ! :D

Én nem is értem egyesek mi a fenéért ülnek az ülőkére,még papírral is...rettenetesen nagy a fertőzésveszély.

Egyébként meg elképzelhetetlennek tartom hogy napközben,mit tudom én, az óráim között egy szünetben csak úgy elmenjek kakilni.Nekem ehhez egyfajta belső béke kell.

Nőnemű iskolás.

2012. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

utolsó még nem dolgozott 12 órában...

amúgy meg tesztek bizonyítják, hogy pont a nagy elővigyázatosság miatt van a legkevesebb kórokozó a wc ülőkén...

2012. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem ülök rá csak gugolok, meg kizárt hogy hozzáérjen a combom/fenekem egy pl sulis wc-ülőkéhez ami le van hugyozva :D amúgy meg nagyon gyorsan és nem annyi ideig mint otthon. Max 3 percig és rögtön lehúzom hogy ne legyen büdi :D 16/L
2012. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!